DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

İshak Taşçı yarım kalan hayalleri tamamlamakta kararlı

SMSO Başkanı Eyüp Aydın’ı ziyaret eden AK Parti Atakum Belediye Başkan A. Adayı İshak Taşçı, “Atakum’da yarım kalan tüm hayallerimiz gibi, Küçük Sanayi Sitesi projemizi de bu dönem tamamlayacağız” dedi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
İshak Taşçı yarım kalan hayalleri tamamlamakta kararlı

Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Eyüp Aydın’ı ziyaret ederek, Başkan Aydın ve oda üyesi sanayi esnafıyla buluşan İshak Taşçı, “Geçen dönem projesini tamamladığımız ve çalışmalarına başladığımız fakat yarım bırakmak zorunda kaldığımız Küçük Sanayi Sitesi projemizi tamamlayacağız” dedi.

Belediyecilik hizmetlerinin çöp toplamak, kaldırım yapmak gibi temel hizmetlerden ibaret olmadığını, belediyelerin şehrin gelişimine yön vermesi gerektiğini ifade eden Taşçı, “Atakum’un çevre ilçe ve illere bağımlı bir kent olmaktan çıkması için geçtiğimiz dönem önemli adımlar atmıştık. İlçede bulunmayan ve hemşehrilerimizin çevre ilçelere bağımlı olduğu devlet hastanesi, noter, hamam gibi hizmetleri ilçemize kazandırmıştık. Aracının en küçük arızasında bile ilçe içerisinde çözüm bulamayan hemşehrilerimizin bu ihtiyacını da Atakum sınırları içerisinde karşılaması için Atakum’a küçük Sanayi Sitesi şart. Bu anlamda geçtiğimiz dönem başladığımız projeyi tamamlayacağız” ifadelerini kullandı.

Atakum Küçük Sanayi Sitesinin Atakum İçin önemli bir proje olduğuna dikkat çeken Taşçı, “Bu projemizle birlikte şehir içinde, apartman altlarında hizmet vermek zorunda kalan oto tamir esnafını daha modern bir site içerisine taşıyacağız. Artık vatandaşlarımız araçlarının ihtiyaçları için ilçe dışına çıkmak zorunda kalmayacak. İncesu Mahallemizde kuracağımız sanayi sitesi, hem merkezi konumundan dolayı kolay ulaşılabilir hem de şehrin görüntüsünü bozmayacak bir alanda yükselecek. Bu sayede Atakum’un çeşitli noktalarında hizmet veren oto tamir dükkânlarını da bir araya getirerek, şehir içindeki kirli görüntüyü ortadan kaldırmış olacağız” diye konuştu.

YORUM YAP