DOLAR32,1890% 0.01
EURO34,9377% 0.18
STERLIN40,9500% -0.04
FRANG35,1946% 0.16
ALTIN2.423,08% -1,57
BITCOIN67.990,00-3.256

İlkadım’ın temizlik neferleri temiz bir İlkadım için görüşlerini dile getirdi

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, temizlik personelinin çok önemli bir görev üstlendiğini belirterek, İlkadım’ın temizliğine çok önem verdiklerini hatırlattı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
İlkadım’ın temizlik neferleri temiz bir İlkadım için görüşlerini dile getirdi

İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünden sorumlu Başkan Yardımcısı Şerif Mırık, kurum bünyesinde gece gündüz dinlemeden 7/24 ilçemizin temizliği için uğraş veren temizlik işleri müdürlüğü birim müdürleri ve personeli ile bir araya geldi. Derebahçe temizlik işleri şantiyesinde açık alanda çalışan personellerle bir araya gelen Başkan Yardımcısı Şerif Mırık, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş adına İlkadım’daki 61 mahallenin temizliği için büyük çaba gösteren tüm mesai arkadaşlarıma emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Demirtaş’ın Covid-19 pandemisiyle birlikte İlkadım genelinde temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarından, ihtiyaç sahibi insanların yardımlarına, küçükten büyüğe her yaştan İlkadımlıların yanında olduğunu hatırlatan Başkan Yardımcısı Mırık;”Başkanımızın ilçe halkın uzattığı destek eli sosyal belediyecilik anlayışıyla birleşerek virüsle mücadelede hayati önem taşıyan maske ve hijyen malzemelerini de ihtiyacı olan vatandaşlarımıza ulaştırdık. ‘İlkadım’da hiç kimse yalnız değildir’ diyerek bundan sonraki süreçte de belediye başkanımızın sonsuz desteği ile her vatandaşımızı yanında olacağız” diye konuştu.   

Temiz bir çevre ve temiz bir İlkadım için hepimize büyük görevler düşüyor diyerek çalışan personele seslenen Başkan Yardımcısı Mırık,” Halkımızın görevi kirletmemek, bizim görevimiz İlkadım’ı pırıl pırıl tertemiz yapmaktır. Bizim inancımız odur ki; Temizlik imanın yarısıdır. İşinizi severek yapın, sokakları öyle süpürün ki, burada ilçenin en iyi temizlik personeli çalışıyor desinler. Sizler belediyemizin halkla ilk temas ve direk temas eden yüzü olarak ilçemize önemli hizmetler vermektesiniz. Üstünüze düşen işi en güzel şekilde yapın, öyle güzel yapın ki, orada oturanlar sokağı kirletmeye kıyamasınlar. Bu konuda tüm personellerden gerekli hassasiyeti göstermelerini istiyoruz. Bir kişi tek başına bir şey yapamaz ama bizler bütün ekip arkadaşlarımızla birlikte birçok şeyi başarıyoruz. İlkadım halkı bizlere bu şehri emanet etti ve bizler de çok çalışarak bu emanete sahip çıkacağız. Hep birlikte el ele vererek daha temiz ve güzel bir İlkadım için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUM YAP