DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

İlkadım’da Refah Partisi Adayı Tangal, Sektör Temsilcileri ve Mahalle Sakinleriyle Buluştu: Sorunlar ve Çözüm Önerileri Masaya Yatırıldı

Yeniden Refah Partisi’nin İlkadım Belediye Başkan Adayı Kemalettin Tangal, ilçede faaliyet gösteren kamyoncular, nakliyeciler, esnaflar ve mahalle sakinleriyle bir araya gelerek çeşitli sorunları ele aldı ve çözüm önerileri üzerine görüş alışverişinde bulundu.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
İlkadım’da Refah Partisi Adayı Tangal, Sektör Temsilcileri ve Mahalle Sakinleriyle Buluştu: Sorunlar ve Çözüm Önerileri Masaya Yatırıldı

İlkadım ilçesinde faaliyet gösteren kamyoncular ve nakliyecilerle gerçekleştirdiği istişare toplantısında, sektör temsilcilerinin karşılaştığı zorluklar dinlendi ve taşımacılık sektörünün mevcut durumu ele alınarak çözüm önerileri tartışıldı. Aday Tangal, kamyoncular ve nakliyecilerin ilçenin ekonomik dengesini sağlayan önemli bir kesim olduğunu vurgulayarak, onların yaşadığı sorunları dinleyip çözüm noktaları üzerine istişarelerde bulunacaklarını belirtti.

Fatih Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelindiğinde ise mahalle sakinlerinin karşılaştığı sorunlar ve çözüm önerileri üzerine konuşuldu. Özellikle gençlerin zararlı alışkanlıklardan uzaklaştırılması konusuna değinilerek, gençlerin sosyal ve kültürel faaliyetlere yönlendirilmesi amacıyla gerçekleştirilecek projeler hakkında bilgi verildi. Ayrıca, mahalle ve halk meclislerinin kurulması ve vatandaşların sorunlarını dile getirebileceği bir platform oluşturulması da tartışılan konular arasındaydı. Tangal, bu toplantıda da mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyerek çözüm önerileri üzerine konuştu ve halkın katılımını sağlayarak daha katılımcı bir yönetim anlayışı hedeflediklerini belirtti.

Son olarak, 100. Yıl Bulvarı’nda esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya gelindiğinde, esnafların karşılaştığı sorunlar ve çözüm önerileri üzerine görüş alışverişinde bulunuldu. Tangal, esnafların sorunlarını dinleyerek, belediye başkanı olarak göreve gelmesi durumunda bu sorunlara çözüm getireceği sözünü verdi. Esnaflar ve vatandaşlar, değişim için Yeniden Refah Partisi’ne ve Kemalettin Tangal’a güvendiklerini belirtti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.