DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Havza’da yeni bir eczane daha açıldı

25 Mayıs Mahallesi Aydoğan Babaoğlu sokak üzerinde Eczacı Cemal Kaan Altun, tarafından 25 Mayıs Eczanesi düzenlenen törenle hizmet vermeye başladı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Havza’da yeni bir eczane daha açıldı

Yapılan duanın ardından eczanenin açılış kurdelesini, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza İlçe Sağlık Müdürü Dr. Hakan Kursal, Havza Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa Keçeci, CHP İlçe Başkanı Şener Geçit ve Eczacı Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Şahin ile birlikte kestiler.

Hizmete açılan eczanede vatandaşlar, ilaçların yanı sıra kişisel bakım ürünlerini, bebek ürünlerini ve birçok sağlık ürününü bulma imkânına sahip olacak.

Açılış sonrası Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Eczacı Cemal Kaan Altun’a yeni işyerinin hayırlı olmasını temennisinde bulunarak ; “Hemşerilerimize bol şifalı günler diliyorum. Havzamıza hayırlı uğurlu olsun. Genç arkadaşlarımızın eğitim – öğretim hayatından sonra Havza’ya dönmesi bizler için gurur verici. Çalışma hayatında başarılar diliyorum.  ”dedi.

Eczacı Cemal Kaan Altun, “Eczanemizde tüm resmi kurumların reçetelerini veriyoruz. Ayrıca eczanemizde anne-bebek ürünleri, kişisel bakım ürünleri, kozmetik ürünler ve vitamin ürünlerinde de geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. ” dedi.

Açılışa Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı Murat İkiz, CHP Havza Belediye Başkan Adayı Eratş Çoban, Havza TSO Başkan Yardımcısı Yakup Akekin, Madeni İşler Odası Başkanı Cesur Şahin, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ömer Büyük, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Vahit Yılmaz, davetliler ve vatandaşlar katıldılar.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.