DOLAR32,1864% 0
EURO34,8594% -0.04
STERLIN40,8915% -0.16
FRANG35,2122% 0.22
ALTIN2.417,19% -1,81
BITCOIN67.026,00-3.504

Havza Ziraat Odasından Kurt ailesine çiftçiler adına plaket verildi

Havza Ziraat Odası tarafından bu yıl Havza’nın onur konuğu olduğu 6. Samsun Tarım Fuarı’nda Ziraat Odası ve Havza çiftçilerine vermiş oldukları desteklerden dolayı Ilıca Pazarı İşletmecileri Veli ve Celalettin Kurt’a teşekkür plaketi verildi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Havza Ziraat Odasından Kurt ailesine çiftçiler adına plaket verildi

Havza’nın onur konuğu olduğu 6. Samsun Tarım Fuarına katılan yaklaşık 200 Havzalı çiftçiye yemek sponsorluğu yapan Ilıca Pazarı İşletmecileri Veli ve Celalettin Kurt’a Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç tarafından plaket verildi.

Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç, yönetim kurulu üyeleri ve Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Zeki Kurt, Veli ve Celalettin Kurt’u Samsun Tarım Fuarında açıtları stantta ziyaret ederek plaketlerini takim ettiler.

 Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç Kurt ailesine vermiş oldukları desteklerinden ötürü teşekkür ederek; “Kurt ailesi desteğe ihtiyaç duyduğumuz her zaman bizlere destek olmuştur. Çiftçilerimizin kendilerini geliştirmeleri ve sektördeki yenilikler hakkında bilgilendikleri tarım fuarına katılmaları bizler için önemli bir konu. Fuara gelen çiftçilerimizin tamamına yemek ikramında bulunan ve bizlere büyük destek sağlayan Ilıca Pazarı İşletmesi Sahipleri değerli iş insanlarımız Veli Kurt ve Celalettin Kurt’a desteklerinden ötürü şahsım, odam ve çiftçilerimiz adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Ilıca Pazarı İşletmesi Sahibi İş İnsanı Veli Kurt ise plaketten ötürü Genç’e teşekkür ederek; “Vermiş olduğumuz destek kendi toprağımızın insanına. Bizler kazandığımızı Havza’dan kazanıyoruz. Bölge çiftçimizin kendisini geliştirmesi katkıda bulunmak bizlerin vazifesi. Kazandığımızı Havzalılarla paylaşmak bizleri mutlu ediyor. Bizleri ziyaret ederek ve takdim ettikleri plaketle bizleri onurlandıran Havza Ziraat Odamızın Başkanı Coşkun Genç, yönetim kurulu üyeleri ve Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Zeki Kurt’a teşekkür ederim.” dedi.

YORUM YAP