DOLAR31,1063% 0
EURO33,8223% -0.05
STERLIN39,5384% 0.01
FRANG35,3601% 0.02
ALTIN2.031,34% -0,04
BITCOIN1.708.0364.596

Havza TSO’da 3. Kez Erkan Acar Dönemi Resmen Başladı

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Havza TSO’da 3. Kez Erkan Acar Dönemi Resmen Başladı

Havza’da hafta sonu yapılan seçimler ile belirlenen ve Erkan Acar’ın beyaz listesinin tüm meclis üyeliklerini kazandığı Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantı ile HavzaTSO’da 3. Kez Erkan Acar başkan seçildi.

Toplantıya hafta sonu yapılan seçimler sonu Havza TSO Meclisine seçilen Erkan Acar, Mustafa Başaran, Alper Gedik, Dursun İkiz, Mustafa Köse, İlyas Yüksel, Yakup Akekin, Saffet Ergin ve Recep Teber’den oluşan Havza TSO Meclisi ilk toplantısını Havza TSO Toplantı Salonunda Meclis Başkanı Mustafa Başaran’ın başkanlığında gerçekleştirdi.

Havza TSO Meclis üyeleri arasında kapalı zarf usulü yapılan seçimlerde oyların tamamını alan Erkan Acar yeniden Havza TSO Başkanlığına seçildi. Yapılan oylamam ile Mustafa Başaran’da tekrar Havza TSO Meclis başkanlığına seçildi.

Havza TSO Yönetim Kurulu Erkan Acar başkanlığında, Yakup Akekin Başkan Yardımcısı, Dursun İkiz Sayman, üyeliklere ise Yusuf Alper Gedik ve Recep Teber isimlerinden oluştu.

Havza TSO Meclis Başkanlığına Mustafa Başaran, Başkan Yardımcılığına Mustafa Köse, Yahya Ayan Katipliğe, İlyas Yüksel ve Saffet Ergin Hesap İnceleme komisyonu üyesi oldu.

Yapılan oylama ile meclis komitelerine seçilen üyelerden Disiplin Kurulu Başkanlığına Hamza Karaoğlan, üyeliklere Onur Özçelik, Mehmet Ali Daş, Ramazan Sezer, Mustafa Tezcan ve Erhan Ayan getirildi.

Havza Ticaret ve Sanayi Odasında güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Erkan Acar,; “Yönetim kurulumuz ve şahsım adına bize bu görevi yeniden layık gören üyelerimize teşekkür ederim. Kalfalık dönemi genelde hizmetlerin yavaşladığı dönem olarak nakledilir, fakat bizler aynı hız ve azimle ilçemiz esnafı ve odamız üyelerinin kazanımları için çalışmaya devam edeceğiz. Havza OSB çalışmalarımız, ilçenin iş ve istihdam noktasında gelişmesi, yeni iş yerlerinin açılması için açılan kurslarımız ve meslek eğitimleri alanında yeni projelerimiz bu dönemde de devam edecektir. Üyelerimize, Havza halkına göstermiş oldukları güven ve destekten dolayı teşekkür ederim” dedi.

Havza Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Başaran ise; “İlçemizin kazanımları için yönetim ve meclis üyelerimizle birlikte istişare içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. İstihdama ve devletin üyelerimize sağlayacağı desteklerden faydalanabileceği Danışma ve Arge ofisi gibi birimleri hayata geçirmeyi istanbul escort planlıyoruz. Tüm üyelerimize teşekkür ederim” dedi.

YORUM YAP