DOLAR31,1904% 0.14
EURO33,7640% -0.14
STERLIN39,4801% -0.06
FRANG35,4392% 0.06
ALTIN2.035,95% 0,14
BITCOIN1.856.6543.921

Havza TSO Başkanı Acar inşaat sektörünün taleplerini paylaştı

Samsun İnşaatçılar ve Müteahhitler Derneği’nin düzenlediği kahvaltı programına katılan Havza Ticaret ve Sanayi Başkanı Erkan Acar inşaat sektörünün talep, sıkıntı ve beklentilerini paylaştı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Havza TSO Başkanı Acar inşaat sektörünün taleplerini paylaştı

Samsun İnşaatçılar ve Müteahhitler Derneğinde (SİMDER) Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Ak Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse’nin katılımı ile dernek üyesi inşaatçı ve müteahhitlerin katılımı ile kahvaltı programı düzenlendi.

SİMDER Başkanı Yunus Güney, yaptığı giriş konuşmasında, bugüne kadar SİMDER çatısı altında bir araya gelerek geçen zaman diliminde yaptıkları çalışmalar hakkında kısa bir bilgi verdi.

Programın soru cevap bölümünde söz alan Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar kendisinin de inşaat sektöründe faaliyet gösterdiğini belirterek sektörün Havza temsilcilerinin talep, beklenti, sıkıntıları ve beklentileri hakkında bilgiler aktardı.

Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar program sonu yapmış olduğu açıklamada; “Toplantıda sektörün sıkıntılarını ve beklentilerini dile imkanı bulduk. İnşaat sektörü çok kişinin ekmek kapısı. Bu sektörün ayakta kalması bu nedenden ötürü çok önemli.”dedi.

YORUM YAP