DOLAR32,8425% 0.05
EURO35,1743% -0.16
STERLIN41,5836% -0.28
FRANG36,8324% 0
ALTIN2.492,37% 0,10
BITCOIN64.779,81-0.225

Havza OSB’ye Yatırımcı Ziyareti

Havza Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) yatırım yapmayı planlayan bir firmanın yetkilileri Havza Kaymakamı Mustafa Ayvat ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile bir araya geldi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Havza OSB’ye Yatırımcı Ziyareti

Havza OSB’de yatırım yapmayı planlayan firma yetkilileri Havza OSB’de incelemelerde bulunarak Havza OSB İdari Binasından Havza Kaymakamı Mustafa Ayvat, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Havza OSB Müdürü Hasbi Altuntaş ile bir araya gelerek Havza OSB hakkında bilgiler aldılar.

Yatırımcı firma yetkilileri ziyarette Binasından Havza Kaymakamı Mustafa Ayvat, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Havza OSB Müdürü Hasbi Altuntaş’a yapmayı planladıkları yatırım hakkında bilgiler aktardılar.

Havza Kaymakamı Mustafa Ayvat Havza OSB’ye gelen her yatırımcının ülke ekonomisine ve istihdama katkı anlamına geldiğini belirtti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Havza OSB’nin yatırımcılara sunmuş olduğu imkanlar ile çekim merkezi olduğunu ifade ederek; “Havza OSB inşallah genişleme alanı çalışmaları tamamladığı zaman Karadeniz’in en büyük OSB’si olacak. Yatırımcılardan gelen talepler ile bu kısa sürede gerçekleşecektir. Yatırım yapan her firmamız bölgemizin istihdam sorununun çözümüne katkı sunmakta.  Hedefimiz istihdam ve istihdama dayalı göç sorununu çözmüş güçlü bir Havza.” Dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.