DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Havza OSB’de yatırım incelemesi

Havza Organize Sanayi Bölgesinde inşası devam eden ve Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumundan (TKDK) unlu mamuller üretimi yapacak olan tesislerin inşasında incelemelerde bulundu. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Havza OSB Havza’da istihdamı sağlayarak göçü.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Havza OSB’de yatırım incelemesi

Havza OSB’yi  TKDK Samsun İl Koordinatörü Bülent Turan, Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile Havza OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erkan Acar ile birlikte  4 milyon 600 bin lira hibe ile kurulan ve unlu mamuller üretecek olan iki adet üretimi yapacak olan tesislerin inşa çalışmalarını yerinde inceledi ve yatırımcı iş insanları Ali Turhan ve Kemal Acun’dan çalışmalar hakkında bilgiler aldılar. 

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir “ Havza OSB yoğun talep görmekte. Havza Organize Sanayi Bölgemizi mevcut halinden iki üç kat büyütmek gibi girişim içindeyiz. Mevcut parsellerimize yoğun talep var. Havza OSB Havza’da istihdamı sağlayarak göçü önleyecek. TKDK’nın destekleri yatırımcılarımız önemli. Sayın Turan ve ekibine ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum.” Dedi.

Havza OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erkan Acar “ TKDK’nin desteklerinin yatırımcılar için önemli imkanlar sağlamakta. Tüm yatırımcılarımızın bu imkânlardan yararlanmalar. Desteklerinden dolayı Sayın İl Koordinatörümüzün şahsında tüm TKDK personeline teşekkür ediyorum.” Dedi.

YORUM YAP