DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Havza Muhtarları Derneğinde Vali Tavlı’ya ziyaret

Havza Muhtarları Derneği Başkanı Adem Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ile ilçelerde bulunan muhtarlar derneği başkanları Samsun Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret ettiler.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Havza Muhtarları Derneğinde Vali Tavlı’ya ziyaret

Valilik toplantı odasında gerçekleşen ziyarette Samsun Valisi Orhan Tavlı, muhtar dernekleri temsilcilerinin talep, öneri ve sorunlarını dinledi.

Toplantı sonrası Havza Muhtarları Derneği Başkanı ve Yeni Mahalle Muhtarı Adem Şahin ile beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Samsun Valisi Orhan Tavlı’yı makamında özel olarak ziyaret ettiler.

Ziyarette Havza Muhtarları Derneği Başkanı Adem Şahin, Samsun Valisi Orhan Tavlı’ya dernek çalışmaları, mahallerin genel durumları hakkında bilgiler aktardı.

Samsun Valisi Orhan Tavlı ziyaretlerinden ötürü sonrası Havza Muhtarları Derneği Başkanı ve Yeni Mahalle Muhtarı Adem Şahin ile beraberindeki Havzalı muhtarlara teşekkür etti.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan sonrası Havza Muhtarları Derneği Başkanı ve Yeni Mahalle Muhtarı Adem Şahin Samsun Valisi Orhan Tavlı’ya nazik kabullerinden ötürü teşekkür ederek; “ Samsun Valimiz Sayın Orhan Tavlı Muhtar Dernekleri olarak gerçekleştirdiğimiz ziyaretin ardından Havzalı Muhtarlarımızdan oluşan heyeti ayrıca makamında kabul etti. Sayın Valimiz ile dernek çalışmalarımız ve mahallelerimiz hakkında istişarelerde bulunma imkanı bulduk. Samsun Valimiz Sayın Orhan Tavlı’ya ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ederim.”dedi.

YORUM YAP