DOLAR31,1904% 0.14
EURO33,7640% -0.14
STERLIN39,4801% -0.06
FRANG35,4392% 0.06
ALTIN2.035,95% 0,14
BITCOIN1.856.6543.921

Havza Mekanik Katlı Otopark Açılıyor

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Havza’da Havza Belediyesi tarafından yer tahsisi yapılan ve Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından inşası tamamlanan Havza Mekanik Katlı Otopark’ın yarın hizmete açılacağını belirterek Havzalılara açışa davet etti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Havza Mekanik Katlı Otopark Açılıyor

Havza Belediye Başkanı  Sebahattin Özdemir ilçeye uzun yıllar hizmet edecek olan Havza Mekanik Katlı Otopark için yer tahsisinin Havza Belediyesi tarafından yapıldığını ifade ederek; “ İlçemizde park yeri sorununu çözecek ve ilçe trafiğini rahatlatacak olan Havza Mekanik Katlı Otopark’ımız yarın  saat 14:00’te Ak Parti Samsun Milletvekilimiz, TBMM plan ve Bütçe Komisyon Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Muş Bey, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir Bey’in katılımı ile gerçekleştirilecek. 340 araçlık 3 katı yer altında olmak üzere 5 katlı modern bir otoparkı ilçemize kazandırmanın onuru ve mutluluğunu yaşamaktayız.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı  Sebahattin Özdemir Havza Mekanik Katlı Otopark ile birlikte Havza’ya modern ve hizmet kalitesi yüksek bir de gasilhane kazandırıldığını ifade ederek; “ Halkımıza hizmet etmek, gelişen ilçemizin ihtiyaçlarına çözüm bulmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu projenin ilçemize kazandırılmasından dolayı başta Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim. Açılış programımıza tüm halkımız davetlidir. İlçemize hayırlı uğurlu olsun. ” Dedi.

YORUM YAP