DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Havza Coffe Kangoo Şubesi Açıldı

Havza’da hizmet sektöründe faaliyet gösterecek olan ve Mürsel Vefa Akça, Suat Acar ile Rasim Civelek tarafından açılan  ait hizmet sektöründe faaliyet gösterecek Havza Coffe Kangoo Şubesinin açılışı gerçekleştirildi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Havza Coffe Kangoo Şubesi Açıldı

Kazım Paşa Caddesi üzerinde faaliyet görecek işletmenin açılışına Havza Kaymakamı Mustafa Ayvat, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Samsun Büyükşehir Belediyesi Cumhur İittifakı Adayı Halit Doğan, Havza Belediyesi Cumhur İttifakı Adayı Av. Murat İkiz, Havza Ak Parti İlçe Başkanımız Mustafa Korkmazlı, Havza MHP İlçe Başkanı İbrahim Yüksel, Havza TSO Başkanı Erkan Acar, Havza Muhtarları Derneği Başkanı Adem Şahin, CHP Havza Belediye Başkan Adayı Ertaş Çoban, Büyük Birlik Partisi Havza Belediye Başkan Adayı Ferhat Gültekin ve davetliler katıldılar.

Havza Belediyesi Cumhur İttifakı Adayı Av. Murat İkiz yeni işyerinin sahipleri ve Havza’ya hayırlı olmasını diledi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı Adayı Halit Doğan ise işyerinin sahiplerine hayırlar getirmesini temenni ederek; “İlçemizin gelişiminin bir göstergesi olan yeni işyeri hayırlı uğurlu olsun.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “İstihdam ve ilçemiz katma değerine katkıda bulunan işyerinin genç girişimci kardeşlerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” Dedi.

Havza Kaymakamı Mustafa Ayvat ise french chasing markası olan bir işletmenin ilçe açılmasının önemli olduğunu belirterek; “Havzamıza ve halkımıza hayırlı olsun.”dedi.

Okunan duanın ardından Havza Kaymakamı Mustafa Ayvat, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Samsun Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı Adayı Halit Doğan ve Havza Belediyesi Cumhur İttifakı Adayı Av. Murat İkiz tarafından kesilen kurdele ile gerçekleştirildi.

Açılışın ardına davetliler işletmeyi gezerek işletme sahibinden bilgiler aldılar.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.