DOLAR32,2065% 0.07
EURO34,9816% 0.34
STERLIN41,0602% 0.26
FRANG35,2022% 0.2
ALTIN2.436,24% -1,03
BITCOIN68.035,05-2.716

Havza Belediyesi camileri bayram namazına hazırladı

Havza ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yarın kılınacak olan bayram namazı için ilçe merkezindeki tüm camiler dezenfekte edildi. Başkan Özdemir; “Ramazan Bayramımızı tüm maneviyatı ile idrak etmeye hazırlanırken, salgın tedbirlerimizi de elden bırakmıyoruz.” dedi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Havza Belediyesi camileri bayram namazına hazırladı

Ramazan Bayramı öncesi Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü dezenfeksiyon ekipleri tarafından bayram namazı kılınacak olan ilçe merkezindeki tüm camilerde dezenfekte edildi.

Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Zeki Kurt’un koordinasyonunda yapılan çalışmalar ile dezenfeksiyon ekipleri, ilçe merkezindeki camilerin tamamında şadırvan, ayakkabılık ve camilerin müştemilatları dezenfekte edilerek bayram namazına hazır hale getirildi. 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, “Ramazan Bayramımızı tüm maneviyatı ile idrak etmeye hazırlanırken, salgın tedbirlerimizi de elden bırakmıyoruz. Sorumluluk sahamız içinde bulunan tüm camilerimiz, ekiplerimiz tarafından dezenfekte edildi ve güvenle bayram namazımızı eda edebilmemiz için hazır hale getirildi. Biz kurum olarak hem camilerimizde her türlü tedbiri alarak Ramazan Bayramımızı sağlık ve güven içinde geçirebilmemiz için çalışıyoruz. Değerli hemşerilerimizin de bizimle aynı hassasiyete sahip olduklarını biliyor ve gerek bayram namazımız sırasında gerekse bayram süresince her türlü hijyen tedbirini alacaklarına, maske kullanımı ve sosyal mesafe kurallarına riayet edeceklerine inanıyorum. Bu vesileyle, tüm kıymetli hemşerilerimizin Mübarek Ramazan Bayramını bir kez daha kutluyor, sağlık ve huzur dolu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum,” diye konuştu.

YORUM YAP