DOLAR 28,8760 % -0.2
EURO 31,5760 % -0.63
STERLIN 36,5293 % -0.57
FRANG 32,9896 % -0.37
ALTIN 1.891,72 % -0,51
BITCOIN 1.093.703 -1.14

Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Muhtarlardan Ziyaret

Havza’da kırsal mahalle muhtarları Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ettiler. Başkan Özdemir; “Mahalle muhtarlarımız halkın talep ve isteklerini yerel yönetime ve ilgili kurumlara iletilmesi, hizmet ve faaliyet süreçlerinin takibi gibi birçok alanda önemli bir işlev yerine getirmekteler.” dedi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Muhtarlardan Ziyaret

Mesudiye Mahallesi Muhtarı Süleyman Altın, Esenbey Mahallesi Muhtarı Selahattin Tekbıyık, Şeyhkoyun Mahallesi Muhtarı Muharrem Akbaş ve Şeyhsafi Mahallesi Muhtarı Ahmet Ergin’den oluşan heyet Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret ettiler.

Mahalle muhtarları ile yapılan görüşmede mahallelerde yapılan hizmet ve çalışmalar hakkında görüş alışverişi yapılırken; muhtarlar taleplerini iletti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Mahalle muhtarlarımız halkın talep ve isteklerini yerel yönetime ve ilgili kurumlara iletilmesi, hizmet ve faaliyet süreçlerinin takibi gibi birçok alanda önemli bir işlev yerine getirmekteler. Havza Belediyesi olarak ilçemizin birçok yerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hem kırsal hem de merkez mahallelerimizde ekiplerimiz hizmetlerimizi yerine getiriyor. Yapılan çalışma planlarımız muhtarlarımızın talepleri doğrultusunda şekillendiriliyor. Ziyaretlerinden dolayı değerli muhtarlarımıza teşekkür ederim.” dedi.

YORUM YAP