DOLAR32,8628% 0.15
EURO35,2800% 0.13
STERLIN41,6776% 0
FRANG36,8940% 0.2
ALTIN2.496,45% 0,27
BITCOIN64.508,00-1.198

Havza Belediye Başkanı Özdemir’den tarım fuarına davet

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan ile birlikte kırsal mahalle ziyaret ettiler. Başkan Özdemir mahalle sakinlerini Samsun’da düzenlenecek olan ve Havzanın onur konuğu olduğu tarım fuarına davet etti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Havza Belediye Başkanı Özdemir’den tarım fuarına davet

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan ve beraberindekiler ziyaretler kapsamında Paşapınarı, Çeltek, Gelincik ve Küflek mahallelerini ziyaret ederek mahalle muhtarlar, Ak Parti mahalle başkanları ve mahalle sakinleri ile bir araya geldiler.

Havza Belediye Başkanı Özdemir kışlık hazırlıkları kapsamında konserve yapan bayanlar ile sohbet ederek konserve hazırlanması hakkında bilgiler aldı.

Başkan Özdemir başka bir mahallede ise fırında ekmek yapan bayanlara yardımcı oldu.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Havza Belediyesi olarak tüm amacımız kırsal mahallelerdeki yaşan standartlarını yukarıya çekmek. Bu bağlamda ekiplerimiz mahallelerimizde çalışmalarına aralıksız devam etmekte. İlçemiz göçten dolayı çok nüfus kaybetti. İnşallah Havza OSB ile bu göç geriye dönenecek.  Şimdinden Havza OSB’de 250’nin üzerince işçi iş başı yaptı. Bu sayı arttıkça Havza’da göç duracak ve inşallah birçok insanımız memleketine geri gelecek. “ dedi.

Başkan Özdemir; “ İlçemizin tanımı içinde çalışmalarımız devam etmekte. 15 Eylül tarihinde Samsun’da düzenlenecek Tarım Fuarının onur konuğu ilçemiz. Siz değerli mahalle sakinlerimizi ve tüm halkımızı Tarım Fuarına davet ediyorum.”dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan ise y; “Biz siz halkımızdan aldığımız güç ile 2023 hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.”dedi.

YORUM YAP