DOLAR31,3677% 0.42
EURO34,0595% 0.51
STERLIN39,7661% 0.47
FRANG35,5200% 0.53
ALTIN2.100,98% 2,34
BITCOIN1.982.4411.405

Havza Belediye Başkanı Özdemir’den DOKAP’a ziyaret

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DOKAP) Başkanlığını ziyaret ederek ilçede DOKAP tarafından desteklenen projeler için teşekkür ederek hayata geçirilecek projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Havza Belediye Başkanı Özdemir’den DOKAP’a ziyaret

DOKAP Başkanı Hakan Gültekin’in makamında gerçekleştirilen ziyarette Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve beraberindekiler gerek belediye gerek ise Havza Ziraat Odası tarafından hazırlanan projelere DOKAP tarafından verilen desteklerden ötürü teşekkür ettiler.

Ziyarette Havza’da uygulamaya geçirilecek olan tarım, hayvancılık ve turizmle ilgili projeler hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Ziyarette Havza’da uygulanacak olan tarımsal, hayvansal ve turizm sektörüne yönelik projeler hakkında bilgiler veren Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ilçenin ekonomik anlamda kalkınması için gereken her türlü girişimi yaptıklarını belirtti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ziyaretin “İlçemizin tarımsal ve turizm sektörlerinde gelişmesi için hayata geçireceğimiz projeler ilçemiz adına önemli. DOKAP Başkanı Hakan Gültekin’e gösterdikleri yakın alakadan ve ilçemize vermiş olduğu desteklerden ötürü dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç ise DOKAP Başkanı Gültekin’e Havza Ziraat Odası tarafından hazırlanan ve desteklenen projeler için teşekkürlerini iletti.

DOKAP Başkanı Hakan Gültekin’e ise ziyaretten dolayı duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Özdemir teşekkür etti. Gültekin kuruluş amaçları doğrultusunda gelişime katkı sağlamak için çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

Ziyarette Başkan Özdemir ve Genç’e Havza Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyesi İlhami Uğuz eşlik etti.

YORUM YAP