DOLAR31,2312% 0.09
EURO33,8730% 0.03
STERLIN39,5988% 0.1
FRANG35,3661% -0.44
ALTIN2.054,85% 0,70
BITCOIN1.949.2380.684

Havza Belediye Başkanı Özdemir, Enerji Kentleri Birliği Meclis Toplantısına Katıldı

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ankara’da düzenlenen Enerji Kentleri Birliği 2021 Yılı Nisan Ayı olağan meclis toplantısına katıldı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Havza Belediye Başkanı Özdemir, Enerji Kentleri Birliği Meclis Toplantısına Katıldı

Meclis ve encümen üyeleri seçimi için oy kullanan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı aynı zamanda Enerji Kentleri Birliği Başkanı olarak yeniden seçilen Osman Zolan’la görüşerek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Genel kurul sonrası Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Belediye Meclis Üyesi Ahmet Rafet Ergin  Çevre ve Şehircilik Bakanlığını ziyaret ederek devam eden projeleri  takip etmek amacı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Ertuğrul Çalışkan ı ziyaret ettiler. 

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir  son olarak Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç ve Belediye Meclis Üyemiz Rafet Ergin ile birlikte TBMM’de Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı’yı da ziyaret ederek ilçelerde devam eden çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Ziyaretler ile ilgili olarak bir açıklama yapan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Enerji Kentleri Birliği toplantısı için Ankara’da bulunduklarını ifade ederek; “Genel kurul sonrası Birlik Başkanlığına yeniden seçilen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan’a  hayırlı olsun  dileklerimizi iletik. Ankara’daki temaslarımız kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızda devam eden projelerimizin takibini yapmak amacıyla Belediye Meclis Üyemiz Rafet Ergin ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ertuğrul Çalışkan ı ziyaret ettik. Sayın Genel Müdür Yardımcımız Ertuğrul Çalışkan’a bizlere gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz. Daha sonra Terme Belediye Başkanımız Ali Kılıç ve Belediye Meclis Üyemiz Rafet Ergin ile birlikte TBMM’de Samsun Milletvekilimiz Sayın Orhan Kırcalı’yı da ziyaret ederek kendisi ile yaptığımız çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduk.” Dedi.

YORUM YAP