DOLAR31,3677% 0.42
EURO34,0595% 0.51
STERLIN39,7661% 0.47
FRANG35,5200% 0.53
ALTIN2.100,98% 2,34
BITCOIN1.982.4411.405

Havza Belediye Başkan Özdemir nikah kıydı Vezirköprü Belediye Başkanı Edis Şahit oldu

Havza Belediyesi Halkla İlişkiler ve Basın Yayın Müdürü Zeki Kurt’un oğlu İnfaz Koruma Memuru Mehmet Akif Kurt hayatını Emekli Din Görevlisi Naci Kayhan’ın kızı Havza Kütüphanesi Sorumlusu Nida Nur Kayhan ile birleştirdi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Havza Belediye Başkan Özdemir nikah kıydı Vezirköprü Belediye Başkanı Edis Şahit oldu

Hayal Park Düğün Salonunda düzenlenen nikah ve düğün merasiminde Genç çiftin nikahını, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir kıyarken şahitliklerini Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis ile önceki dönem Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, genç çiftin arkadaşları yaptı.

Genç çifte nikah cüzdanını ve imza attıkları kalemi Havza Belediye Başkanı Özdemir ve Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis verdiler.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyerek; “Rabbim sizlere ailesine ülkesine ve dinine bağlı nesiller yetiştirmeyi nasip etsin.”dedi.

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis ve önceki dönem Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’de genç çifte mutluluklar diledi.

Düğün merasimine Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis,ETKB Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Görevine Arslan Narin,  önceki dönem Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Havza Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Şahin ve davetliler katıldılar.

Havza Belediyesi Halkla İlişkiler ve Basın Yayın Müdürü Zeki Kurt; “Öncelikle mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan başta Havza Belediye Başkanımız Sebahattin Özdemir, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, ETKB Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Görevine Arslan Narin Sayın Murat İkiz ve tüm davetlilere teşekkür ederim.”dedi.

YORUM YAP