DOLAR32,4999% -0.02
EURO35,0961% 0.16
STERLIN41,5789% 0.23
FRANG36,7604% -0.04
ALTIN2.433,58% 0,04
BITCOIN64.892,13-0.063

Havza Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Kaya’dan OSB’de Sanayicilere ziyaret

Havza Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Kaya çalışmaları kapsamında Havza Organize Sanayi Bölgesi’ndeki sanayicileri ziyaret etti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Havza Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Kaya’dan OSB’de Sanayicilere ziyaret

Havza Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Kaya Havza Organize Sanayi Bölgesi ziyareti kapsamında Havza OSB’de üretim yapan ve inşaları devam eden fabrikaları ziyaret ederek sanayiciler ile bir araya gelerek bilgiler aldı.

Havza Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Kaya yapmış olduğu ziyaretlerde aday gösterilmesi ve belediye başkanlığı görevine gelmesi durumunda hayata geçireceği projeler hakkında sanayicilere bilgiler verdi. Kaya ayrıca OSB’deki işçilerle de bir araya gelerek uzun süre sohbet etti.

Havza Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Kaya hazırladıkları projeler ile Havza OSB’nin yatırımcılar için daha cazip hale geleceğini ifade ederek; “ Allah nasip ederde göreve gelirsek sanayicilerimiz ile birlikte çalışarak projeler üreteceğiz.  OSB bizim için çok önemli ve değerli. Havza’nın kaybedecek bir dakikası bile yok. Yatırım ve fon ofisleri kurarak AB’den sağlanabilecek desteklerle iş imkanlarını geliştirme şansı bulabiliriz. Sanayicinin belediyenin her türlü imkanından faydalanması yönünde de destek olacağımızı ifade etmek istiyorum. Sanayici bizim için bir şehrin hem gelişmesine katkı sağlar hem istihdama ve ekonomiye hatta ülke ekonomisine katma değer sağlar bunun için sanayiciyi önemsiyoruz. ” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.