DOLAR32,8622% 0.11
EURO35,1894% -0.11
STERLIN41,6642% -0.13
FRANG36,8288% 0.01
ALTIN2.492,96% 0,13
BITCOIN64.798,01-0.584

Havza AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Kaya çalışmalarına devam ediyor

Ak Parti’de belediye başkan adaylarının açıklanmasına kısa bir süre kala Havza AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Kaya saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kaya; “Daha güzel bir Havza mümkün.”dedi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Havza AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Kaya çalışmalarına devam ediyor

Havza AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Kaya kapsamında kırsal mahalleler ve ilçe merkezinde yoğunlaştırdı.

Havza AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Kaya son olarak ilçe merkezinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlar ile sohbet etti.

Havza AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Kaya yapmış olduğu ziyaretlerde görevin kendisine tevdi edilmesi halinde ilçe için hayata geçireceği projeler hakkında vatandaşlara bilgiler aktararak görüşlerini aldı.

Havza AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Kaya Ak Partinin en önemli özelliklerinden birinin istişare kültürü olduğunu belirterek; “Ak Partiyi diğer partilerden olan en büyük özelliklerinden bir halk ile birlikte, halkın talepleri doğrultusunda hizmetlere imza atmasıdır. Bizlerde halkımız ile halkımız için hayata geçirmeyi planladığımız projelerimizi istişare ederek projelerimize yön vermekteyiz. İnşallah göreve gelmek bizlere nasip olursa hayatın her alanında ilçemizin gelişimine katkı sunacak projelerimiz hazır. Kadınlarımızdan çocuk ve gençlerimize, engellilerimizden, sanayicilerimiz, esnaflarımız ve turizmcilerimize yönelik projelerimiz ile daha güzel bir Havza için yola çıktık. Daha güzel bir Havza mümkün.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.