DOLAR32,2065% 0.07
EURO34,9816% 0.34
STERLIN41,0602% 0.26
FRANG35,2022% 0.2
ALTIN2.436,24% -1,03
BITCOIN68.035,05-2.716

Havza Ak Gençlikten Ankara Ziyareti

Ak Parti Havza Gençlik Kolları Başkanı Kadircan Şenkal ve yönetim kurulu üyeleri bir dizi ziyaret için Ankara’ya gittiler.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Havza Ak Gençlikten Ankara Ziyareti

Ak Parti Havza Gençlik Kolları Başkanı Kadircan Şenkal ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Ankara ziyaretleri kapsamında ilk olarak Ak Parti Genel Merkezini ziyaret ederek burada AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ile bir araya gelerek bir süre görüştüler.

Ziyaretten ötürü duymuş olduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan; “Gençlerimizşn partimize ve hedeflerimize sahip çıkmasından onur ve mutluluk duydum. İnşallah gençlerimiz ile yolumuza daha güçlü devam ediyoruz. Havza bizim için her zaman çok önemli destekler verdi. Genç kardeşlerimizin bizleri onurlandırmasından desteğin artarak devam etiğini görüyoruz.”dedi.

Ak Parti Havza Gençlik Kolları Başkanı Kadircan Şenkal ise nazik kabullerinden dolayı AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’a teşekkür ederek; “Havza Ak Parti Gençlik Kolları olarak 2023 hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ak Parti gençlere her zaman değer verdi. Bizlere vermiş olduğu değeri her zaman hissetik.” Dedi.

Ziyaretin sonunda Ak Parti Havza Gençlik Kolları Başkanı Kadircan Şenkal, AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’a ziyaretin anınsa hediye takdim etti.

Ziyaret sonrası Ak Parti Havza Gençlik Kolları Başkanı Kadircan Şenkal ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Türkiye Büyük Millet Meclisini ziyaret ettiler.

Şenkal ve beraberindekiler resmi ziyaretlerin ardından şehir turu attılar.

YORUM YAP