DOLAR31,1885% 0.14
EURO33,8154% 0.01
STERLIN39,4995% -0.01
FRANG35,4601% 0.13
ALTIN2.040,76% 0,38
BITCOIN1.889.6845.85

Halkbank Şube Müdürü Gençkal’dan Havza Belediye Başkanı Özdemir’e ziyaret

 Havza Halkbank Şube Müdürlüğü görevine atanan  Mustafa Gençkal ve Müşteri İlişkileri Yetkilisi Yakup Utar Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ettiler.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Halkbank Şube Müdürü Gençkal’dan Havza Belediye Başkanı Özdemir’e ziyaret

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette Havza Halkbank Şube Müdürü Mustafa Gençkal ve Müşteri İlişkileri Yetkilisi Yakup Utar Başkan Özdemir’e bankanın yürütmüş olduğu faaliyetler hakkında bilgiler verdiler.

Havza Halkbank Şube Müdürü Mustafa Gençkal göreve yeni atandığını ifade ederek; “Öncelikle nazik kabullerinden ötürü Belediye Başkanımız Sayın Sebahattin Özdemir’e teşekkür ederim. Havza OSB ile hızlı bir gelişim yaşamakta. Banka olarak bizlerde bu gelişime katkı sunmak adına çalışacağız.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise ziyaretlerinden ötürü Gençkal ve Utar’a teşekkür ederek; “İlçemizin OSB’imizin üretime geçmesi ile değişim ve gelişim süreci başladı. Ticaret hacmin arttığı ilçemizde bizler yatırımcılarımıza elimizden gelen desteği veriyoruz. Bu süreçte üretiçimize finansal destek sağalan tüm kurumlarımıza teşekkür ediyorum. Sayın Müdürümüz Mustafa Gençkal’a görevinde başarılar dilerim. Yeni görevi kendisine hayırlı olsun.”dedi.

YORUM YAP