DOLAR32,5436% 0.04
EURO35,1244% 0.17
STERLIN41,5965% 0.26
FRANG36,8040% 0
ALTIN2.432,74% 0,01
BITCOIN64.941,99-0.377

Gönül bağlarımızı daha da güçlendireceğiz

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Coşkun Öncel, “Şehrimizde birlik ve beraberlik anlayışının en üst seviyeye çıkması için gönül bağlarımızı daha da güçlendireceğiz” dedi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Gönül bağlarımızı daha da güçlendireceğiz

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Coşkun Öncel, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesinde Atakum, İlkadım ve Canik ilçelerinde yoğun bir ziyaret programı yaptı. Öncel, bu ziyaretler kapsamında iş insanları, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek şehirdeki birlik ve beraberlik anlayışını güçlendirmeyi hedeflediğini ifade etti.

KATILIMCI BİR YAKLAŞIM BENİMSİYOR

Aday adayı Coşkun Öncel, programlarında yaptığı açıklamada, “Şehrimizde birlik ve beraberlik anlayışının en üst seviyeye çıkması için gönül bağlarımızı daha da güçlendireceğiz” şeklinde konuştu. Öncel, seçim sürecinde şehirdeki farklı kesimlerle diyalog kurarak katılımcı bir yaklaşım benimsemeyi ve toplumun ortak değerlerini vurgulamayı amaçladığını belirtti.
İş dünyası temsilcileri, esnaf ve vatandaşlarla samimi bir atmosferde buluşan Coşkun Öncel, şehrin genel sorunlarına dair görüş alışverişinde bulunarak çözüm önerilerini paylaştı.

TÜM SPOR FAALİYETLERİNİN YANINDAYIZ

Öncel, programı kapsamında Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Şener Aydın ve spor temsilcilerimizle bir araya geldi. “Geleceğimizin teminatı gençlerimiz için spor çok önemli. Her zaman destekliyoruz.” diyen Öncel, “Samsun, spor imkanları açısından çok zengin bir şehrimiz. Özellikle gençlerimizin spora teşvik edilmesi, gerekli imkanların sağlanması için yürütülen çalışmaları önemsiyoruz. “ ifadelerini kullandı.

YORUM YAP