DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Genç Pehlivan Havza Belediye Başkan Özdemir’e Minyatür Kispet Hediye Etti

660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde kendi boyunda çeyrek finale çıkarak bir üst boya yükselmeyi hak eden ve Havza Belediyesi adına güreş güreşçi Şükrü Seven Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ederek minyatür kispet hediye etti. Başkan Özdemir; “Bizlerde ilçemizden yeni şampiyonlar çıkarmak için güreşçilerimize ve güreşe destek olma çabasındayız.”dedi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Genç Pehlivan Havza Belediye Başkan Özdemir’e Minyatür Kispet Hediye Etti

Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Küçük Orta Büyük Boyda mücadele eden ve 201 güreşçi içerinde çeyrek finali görerek Büyük Orta boyuna yükselen pehlivan Şükrü Seven ve Güreş Antrenörü Mehmet Şenkal Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret ettiler.

Havza Belediyesi adına güreşen ve Havza Belediyesi olan Seven; “ Bir üst boya tarihi Kırıkpınar Güreşlerinde yükselmek benim için onur verici. Amacım ve hedefim başpehlivan olmak. Allah izin verirse altın kemerin sahibi olmak istiyorum.  İnşallah başpehlivanlığı Havzamıza getireceğim. Desteklerinden ötürü Belediye Başkanımız Sayın Sebahattin Özdemir beye teşekkür ederim.”dedi.

Güreş Antrenörü Mehmet Şenkal; “Bölgemizde güreş sevilen bir spor dalı. Sayın Belediye Başkanımızda her zaman bizim yanımızda ve destekçimiz. Belediye Başkanımız bize güreşçilere vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür ederim.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Özdemir ise; “Havza başpehlivanlar çıkarmış ve güreşin sevildiği bir yer. Bizlerde ilçemizden yeni şampiyonlar çıkarmak için güreşçilerimize ve güreşe destek olma çabasındayız. Tarihi Kırıkpınar Güreşlerinde göstermiş olduğu başarı ile bir üst boya yüksel Şükrü kardeşimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.”dedi.

Ziyaret sonunda pehlivan Şükrü Seven ve Güreş Antrenörü Mehmet Şenkal Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e masaüstü mini kispet hediye ettiler.

YORUM YAP