DOLAR32,1864% 0
EURO34,8594% -0.04
STERLIN40,8915% -0.16
FRANG35,2122% 0.22
ALTIN2.417,19% -1,81
BITCOIN67.026,00-3.504

Eski Bakan’dan Havza’ya ziyaret

Gençlik ve Spor Eski Bakanı, 22. ve 23. Dönem Ak Parti Samsun Milletvekili Suat Kılıç Havza’yı ziyaret etti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Eski Bakan’dan Havza’ya ziyaret

Gençlik ve Spor Eski Bakanı Suat Kılıç Havza ziyareti kapsamında ilk olarak Havza Belediyesini ziyaret ederek burada Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile bir araya geldi.

Başkan Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Kılıç’a Havza Belediyesi çalışmaları hakkında bilgiler vererek; “İlçemize hizmet edebilmek için çalışıyoruz ve çalışmaya devam diyoruz. Çalışmalarımıza destek olan herkese teşekkür ederim.” Dedi.

Kılıç ise Havzanın Samsun için önemli bir ilçe olduğunu belirterek; “Her zaman Havza ve Havzalı hemşerilerimizin yanındayız.”dedi.

Ziyaretin sonunda Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’a üzerinde ismi yazlı hançer hediye ederken, Kılıç’ta Özdemir’e Besmele yazılı pano hediye etti.

Gençlik ve Spor Eski Bakanı Suat Kılıç ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir daha sonra Ak Parti Havza İlçe Binasına geçerek burada Ak Parti Havza ilçe Başkanı Kadir Kayan, yönetim kurulu üyeleri ve Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Kadircan Şenkal ile bir araya geldiler.

Ak Parti Havza ilçe Başkanı Kadir Kayan ziyaretten dolayı duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek parti çalışmaları hakkında Kılıç’a bilgiler aktardı. 

Kayan; “Sayın Bakanımızın ziyaretleri bizleri onurlandırdı. Kendisinin bilgi birikimi ve tecrübeleri biziler için Kıymetli. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları üzerine öncelikle 2023 hedeflerimize ulaşmak üzere sahada çalışmalarımıza devam ediyoruz.”dedi.

Yenilen parti binasını gezen ve İlçe Başkanı Kayan’dan bilgiler alan Gençlik ve Spor Eski Bakanı Suat Kılıç ziyaret sonunda Ak Parti Gençlik Kolları üyeleri ile bir süre sohbet etti.

YORUM YAP