DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Ender Gür’den Çarşamba’ya Mega Projeler: Kreşten Bilim Merkezi, Yaşam Merkezi’ne Kadar!

Çocuklara kreş, gençlere Kültür Sarayı ve Bilim Merkezi, emeklilere Yaşam Merkezi, kadınlara Mesleki Gelişim Merkezi ve özel gereksinimli bireylere de Türkiye’ye örnek Terapi Merkezi…

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ender Gür’den Çarşamba’ya Mega Projeler: Kreşten Bilim Merkezi, Yaşam Merkezi’ne Kadar!

Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, projelerini sıraladı. Gür, emeklilerden, kadınlara, eğitimden özel gereksinimli bireylere kadar gerçekleştirecekleri projelerini anlattı

Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, ilk günden bu yana yükselen tempo ile seçim çalışmalarını sürdürüyor. Ender Gür ve beraberindekiler gündüz esnaf ziyaretleri, akşam ise mahalle buluşmaları gerçekleştiriyor.

Ender Gür önceki gün de Cumhuriyet Mahallesi’nde kurulan pazar yerini gezip hem esnaf, hem de vatandaşlarla bir araya geldi. Meserret Sokak ve Sungurlu Caddesi esnaf ziyaretleriyle devam eden programlar akşam Yukarı Donurlu, Aşağı Donurlu, Kuşçulu, Alibeyli ve Yamanlı Mahalle buluşmalarıyla devam etti.

EĞİTİME DAİR PROJELER
Bu ziyaretler ve buluşmalarda projelerini de açıklayan Ender Gür, “Çarşambamızı ayağa kaldıracak projelerimiz var. Kültür Sarayı’nı açıklamıştık. Bunun dışında kreş sayımızı artıracağız ve çocukların eğitimine küçük yaşlarda başlamalarını sağlayacağız. Özel gereksinimli bireyler için Türkiye’nin sayılı merkezlerinden birisini açacağız. İçerisinde fizyoterapi, ergoterapi ve gelişim terapilerinin olacağı muazzam bir merkez olacak” diye konuştu.

EMEKLİLERE YAŞAM MERKEZİ
Gür, “Kadınlarımızın kendilerini her alanda geliştireceği kurslar açacağız. Bu sayede kadınlarımız hem sosyalleşecek, hem de aile ekonomisine katkı sağlayacak. Bilim merkezleri sayımızı artıracağız. Çarşamba’dan yeni Ali Fuad Başgil’ler, Selçuk Bayraktar’lar, Alper Gezeravcı’lar çıkacak. Emekli vatandaşlarımız için her iki yakaya yaşam merkezleri açacağız. Emekli büyüklerimiz bu sayede parklardan kurtarıp, gazetelerini okuyup, çaylarını içebilecekleri yüksek standartlı bir merkeze kavuşacak” dedi.

SAMSUN’UN YILDIZI OLACAĞIZ
Çarşamba için durmadan çalışacaklarının altını çizen Gür, şöyle devam etti: “Projemiz çok, enerjimiz yüksek. Vatandaşımıza dokunduğumuzda ilgi ve alakayı görünce daha da güçleniyoruz. Çarşambalı hemşehrilerimizden alacağımız güçle Karadeniz’in yıldızı bir ilçe olacağız. Nasıl Samsun Karadeniz’in incisi, Çarşamba’da da Samsun’un yıldızı olacak. Bizim seçimden yana bir korkumuz yok. Heyecanla gün sayıyoruz. 1 Nisan itibariyle Çarşamba’ya hizmet için kolları sıvayacağız.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.