DOLAR32,2050% 0.06
EURO34,9612% 0.28
STERLIN40,9672% 0.05
FRANG35,2413% 0.3
ALTIN2.424,38% -1,52
BITCOIN68.172,61-2.781

Elektrik Dağıtım Şirketinden Kan Bağışı Desteği

YEDAŞ, Toplumsal Sorumluluğunu Bir Adım Öteye Taşıyarak, Kızılay’a Kan Bağışında Bulundu

Yayınlanma Tarihi : Google News
Elektrik Dağıtım Şirketinden Kan Bağışı Desteği

YEDAŞ, toplumsal sorumluluğunu bir adım öteye taşıyarak, Kızılay’a yapmış olduğu anlamlı kan bağışıyla dikkatleri üzerine çekti. Sadece sektörel başarılarıyla değil, aynı zamanda topluma karşı duyarlılığı da öne çıkan YEDAŞ, Kızılay Samsun Kan Bağışı Merkezi ile gerçekleştirdiği kan bağışı kampanyası ile bu duyarlılığı bir kez daha göstermiş oldu.

Sağlık sistemlerinin temel taşlarından biri olan ve hayati önem taşıyan kan bağışı, azalan kan stokları nedeniyle son günlerde oldukça önemli bir gündem haline geldi. Bu doğrultuda YEDAŞ Genel Müdürlük binasına kurulan bağış etkinliğine şirket çalışanlarının büyük bir çoğunluğu katılım sağladı.

Sosyal Sorumluluklarımızın Bilincindeyiz

Kan bağışı kampanyası ile ilgili YEDAŞ Genel Müdürü Yunus Emre Bilgi, Elektrik Dağıtım Şirketi’nin topluma duyarlı bir yaklaşım sergileyerek, kan bağışı gibi önemli sosyal etkinliklere öncülük ettiklerini belirtti.

Yapılan kan bağışının acil değil, sürekli bir ihtiyaç olduğunu vurgulayan BİLGİ, “YEDAŞ olarak sadece enerji sağlayan bir kurum olmanın ötesinde, toplumumuzun ihtiyaçlarına duyarlılıkla yaklaşan bir kuruluşuz. Kan bağışı, bu çerçevede gerçekleştirdiğimiz projelerden sadece birisi. Kızılay ile bir araya gelerek her yıl mutlaka kan bağışında bulunmaya özen gösteriyoruz. Çalışanlarımızın da sahiplendiğimiz bu sosyal sorumluluğa katılmak için istekli olmaları, oldukça gurur ve mutluluk verici. Bu tür projelere aktif katılım sağlayarak, topluma destek olma çabamızı gelecekte de sürdüreceğiz“ dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.