DOLAR31,3820% 0.45
EURO34,0727% 0.53
STERLIN39,7995% 0.53
FRANG35,5400% 0.56
ALTIN2.102,95% 2,44
BITCOIN1.983.8731.674

DSİ 7. Bölge Müdürlüğü Havza Belediyesinin taleplerini inceledi

Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğünden bir ekip Havza Belediyesinin taşkın göleti ve ıslah çalışmalarını ile ilgili taleplerini yerinde incelemelerde bulundular.

Yayınlanma Tarihi : Google News
DSİ 7. Bölge Müdürlüğü Havza Belediyesinin taleplerini inceledi

Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdür Yardımcısı Miraç Taslak, Planlama Şube Müdürü Ender Kural ve 71. Şube Müdürü Ahmet Serdar Güzel’den oluşan heyet Havza ziyareti kapsamında ilk olarak Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Havza Belediye Başkanı Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette Havza Belediyesi tarafından Hacıosman Deresi ve Tersakan Irmağı için talep edilen taşkın koruma göleti ve ıslah çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ilçe merkezinden geçen Teraskan Irmağı ve Hacıosman Deresinin ilçe için büyük risk taşıdığını belirterek; “Burada yapılacak taşkın koruma göleti, ıslah çalışmaları ve diğer çalışmalar halkımızın can ve mal güvenliği açısından büyük önem arz ediyor. Önceliğimiz halkımızın can ve mal güvenliğini temin etmek. Bunun içinde çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz.”dedi.

Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdür Yardımcısı Miraç Taslak ile beraberindeki ekip Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile birlikte taşkın koruma göleti ve ıslah çalışmaları talep edilen Tersakan Irmağı ve Hacıosman Deresinde incelemelerde bulundular.

YORUM YAP