DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

DOKAP Başkanı Gültekin’den Havza Belediye Başkanı Özdemir’e ziyaret

DOKAP Başkanı Hakan Gültekin Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ederek Havza’da incelemelerde bulundu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
DOKAP Başkanı Gültekin’den Havza Belediye Başkanı Özdemir’e ziyaret

DOKAP Başkanı Hakan Gültekin ve DOKAP Başkan Yardımcısı Şeref Demir Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Ziyarette DOKAP Başkanı Hakan Gültekin ve DOKAP Başkan Yardımcısı Şeref Demir ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir görüşmede ilçede tarımsal, hayvansal ve turizm sektörüne yönelik projeler, DOKAP kapsamında ilk verilebilecek destekler gibi konular hakkında bir süre görüştüler.

DOKAP Başkanı Hakan Gültekin DOKAP olarak bölgenin kalkınması için çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “DOKAP katkıları ile şu an ilçemizde Canlı Hayvan Pazarı Modernizasyon çalışmalarımız devam etmek. İlçemizin turizm ve tarım alanında gelişimine katkıda bulunmak için projeler hazırlıklarımız devam etmek. Projelerlerimiz tamamlandığı zaman DOKAP’da müracaatlarımızı yapacağız. DOKAP Başkanımız Sayın Hakan Gültekin’in şahsında tüm DOKAP çalışanlarına ülkemiz ve bölgemiz adına yapmış oldukları çalışmalardan ötürü teşekkür ederim.” Dedi.

Belediye ziyaretinin ardından DOKAP Başkanı Hakan Gültekin ve DOKAP Başkan Yardımcısı Şeref Demir, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile birlikte  Havza Buğday Pazarını ve DOKAP katkıları ile devam eden Havza Canlı Hayvan Pazarı modernizasyon çalışmalarını ziyaret ederek incelemelerde bulundular.

YORUM YAP