DOLAR31,3568% 0.38
EURO34,0266% 0.43
STERLIN39,7379% 0.42
FRANG35,4779% 0.39
ALTIN2.102,25% 2,41
BITCOIN1.970.6853.588

Deveci’den Anneler Günü mesajı

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Deveci’den Anneler Günü mesajı

Mesajda şu ifadelere yer verildi: 

“Karşılıksız sevgi ve merhametin sembolü, sadece bir gün değil her gün sevgisini taşıdığımız başta şehit annelerimiz olmak üzere, tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun!

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın bize gösterdiği gibi anneler, bir ülkenin ya da dünyanın kaderini değiştirebilir. Kurtuluş Savaşı’nda vatan bağımsızlığı uğruna evlatlarını bir an bile düşünmeden cepheye gönderen analarımızın haklarını ödeyemeyiz. Kağnı arabası ile ülkesinin bağımsızlığı için hem cephane hem de bebeğini taşırken şehit olan Şerife Bacı’yı hiçbir zaman unutamayız. 

Atakum Belediyesi olarak bizler; hayatın her alanında söz sahibi olmanız, çocuklarınızı yetiştirirken güçlü kadınlar olarak geleceğe adımlarınızı atmanız için her zaman yanınızdayız. Annelerimizin tüm ihtiyaçlarında omuz omuzayız. Kutsalımız olan annelerimizle yalnızca sevgimizi değil, tüm imkanlarımızı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Kent yönetiminde de annelerimizden ilham alıyoruz. Biliyoruz ki, sevgi olmadan toplumsal dayanışmayı sağlayamayız. Atakum’un sevgi dolu yarınları ise her bir Atakumlu annenin kalbinde… Her şey annelerimizle güzel ve anlamlı.

Sevgili anneler, sizi çok seviyoruz.

Gününüz kutlu, mutluluk hep sizinle olsun.”

YORUM YAP