DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Deva Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Rıdvan Kudu’dan 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü mesajı

Deva Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Rıdvan Kudu 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Deva Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Rıdvan Kudu’dan 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü mesajı

Rıdvan Kudu mesajında;

Bugün, milletimizin tarihe altın harflerle yazdığı kahramanlık destanı olan Çanakkale Zaferi’nin 109. yıl dönümünü gururla kutluyoruz. 109 yıl önce bugün, vatan topraklarını müdafaa etmek için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

Dünya tarihinin en kanlı savaşlarının yapıldığı Çanakkale Cephesi’nde Türk ordusu olağanüstü bir başarı göstererek on binlerce şehit vermesine karşın düşmana geçit vermemiştir. Bugün, bu destanı yaşatan ve bizlere emanet eden aziz şehitlerimizin azmi ve cesaretiyle, Türkiye Cumhuriyeti’ni sonsuza kadar yaşatma kararlılığımızı bir kez daha yürekten hissediyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve tüm şehitlerimizi bir kez daha minnetle anıyor, onların bize bıraktığı mirasa sahip çıkma sözümüzü yineliyoruz. 109. yıl dönümünde, birlik ve beraberliğimizi koruyarak, milli değerlerimize sıkı sıkıya sarılarak, gelecek nesillere daha güçlü bir Türkiye miras bırakma azmiyle doluyuz. 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 109 yılı kutlu olsun.

 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.