DOLAR32,8622% 0.11
EURO35,1894% -0.11
STERLIN41,6642% -0.13
FRANG36,8288% 0.01
ALTIN2.492,96% 0,13
BITCOIN64.798,01-0.584

Çözüm odaklı çalışacağız

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Coşkun Öncel, Atakum’da 6 Nolu Atakum-Türkiş Hattı Kooperatif Başkanı ve şoför esnafıyla buluştu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Çözüm odaklı çalışacağız

Samsun’a uzun yıllar kamu görevlisi olarak hizmet eden AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Coşkun Öncel, aday adaylığı sürecinde şehrin dört bir yanında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Öncel, son olarak Atakum ilçesindeki 6 Nolu Atakum-Türkiş Hattı Kooperatif Başkanı Yaşar Sungur ve şoförlerle bir araya geldi.

Gönül buluşmalarının önemine vurgu yapan Öncel, şehrin her bir noktasında gerçekleştirdiği ziyaretlerle vatandaşlarla doğrudan iletişim kurmayı amaçlıyor. Atakum ilçesindeki ziyaretinde, kooperatif başkanı ve şoförlerle bir araya gelerek istişarede bulunan Öncel, yerel sorunları daha yakından tanıma fırsatı buldu.

ÇÖZÜM ODAKLI PROJELER İÇİN BURADAYIZ

Gelişen ve değişen şehir dinamiklerine uygun projelerle seçmenin karşısına çıkmayı planlayan Öncel, Atakum-Türkiş Hattı Kooperatif Başkanı Yaşar Sungur ve şoför esnafına teşekkür etti. Öncel, “Şehrimizin her bir noktasında gönül buluşmalarımıza devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek, çözüm odaklı projelerimizi hayata geçirmek için buradayız” dedi.

Coşkun Öncel’in Atakum ziyareti, hem kooperatif başkanı hem de şoförler tarafından olumlu bir şekilde karşılandı. Öncel’in ziyaretine AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Turan Çakır’da eşlik etti.

YORUM YAP