DOLAR31,1326% 0.08
EURO33,8162% 0.01
STERLIN39,4922% 0
FRANG35,3740% 0.06
ALTIN2.033,20% 0,06
BITCOIN1.706.1605.019

Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Gayretli Zabıta haftasını kutladı

Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, 1–7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla mesaj yayınlayarak, 7 gün 24 saat çalışan tüm zabıta teşkilatının özel haftasını kutladı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Gayretli Zabıta haftasını kutladı

Samsun Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Savaş Gayretli, Zabıta Teşkilatı’nın 197’ncı kuruluş yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. Gayretli mesajında “Belediyelerimizin adeta vitrini olan zabıtamızla el ele gönül gönüle vererek hizmetleri sürdüreceğiz” dedi.

Samsun Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Başkan Gayretli,; “Kent yaşamının olmazsa olmazı olan ve her alanda durum tespiti ile kente yön veren bir mevzuat ilkesinde çalışan zabıta teşkilatını anlamak ve anlatmak çok önemlidir. Her alanda kente karşı işlenen suçların en aza indirilebilmesi için 24 saat çalışan ve bilinçli bir çalışma olabilmesi için hizmet içi eğitime önem veren bir yapı içerisinde hedefleri olan Zabıta Teşkilatı; 20’den fazla kanun ve 200’den fazla yönetmelik ile düzenli bir kent için mevzuatlar çerçevesinde çalışmaktadır.” Dedi.

Gayretli; “4 Eylül 1826 yılından itibaren yerel yönetimlerin en köklü teşkilatı olan zabıta teşkilatımız şehirlerimizde vatandaşlarımızın sağlığını, huzurunu ve esenliğini sağlıyor. Zabıta Teşkilatımızda görev yapan personelimizin her birini alnından öpüyorum. Zabıta Teşkilatı’nın 197. Yıl Dönümünü kutluyorum” dedi.

Gayretli zabıtaların belediyelerin adeta vitrini olduğunu belirterek; “ Yaptıkları denetim ve çalışmalarla halkımıza düzenli, huzurlu ve güvenli yaşam alanları hazırlıyorlar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bugüne kadar yaptıkları fedakârca çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanımız, İlçe belediyeleri zabıta müdürlerimiz, zabıta personelimizin ve ülkemizin dört bir yanında vatandaşlarımızın huzuru ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm Zabıta Teşkilatı’nın Zabıta Haftası’nı kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum. Tebessümün ve güler yüzün eksik edilmemesi gerektiğini de vurgulayan Gayretli, gece gündüz demeden, 7 gün 24 saat çalışan zabıta personeli başta olmak üzere tüm Zabıta teşkilatının haftasını kutluyarak, çalışmalarında kolaylıklar dilerim.”dedi.

YORUM YAP