DOLAR31,1904% 0.14
EURO33,7640% -0.14
STERLIN39,4801% -0.06
FRANG35,4392% 0.06
ALTIN2.035,95% 0,14
BITCOIN1.856.6543.921

Bem Bir Sen Genel Başkanı Uslu’dan Canik ve Bafra’ya geçmiş olsun ziyareti

Bir dizi ziyaret ve sendikal faaliyetlerde bulunmak üzere Samsun’da bulunan Memur Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Bem Bir Sen Genel Başkanı Levent Uslu Canik ve Bafra Belediyelerini ziyarete ederek her iki ilçenin belediye başkanlarına yaşanan sel felaketinden ötürü geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bem Bir Sen Genel Başkanı Uslu’dan Canik ve Bafra’ya geçmiş olsun ziyareti

Bem Bir Sen Genel Başkanı Levent Uslu, Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet ziyaretler kapsamında ilk olarak Canik Belediye Başkan İbrahim Sandıkçı’yı  makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette  Bem Bir Sen Genel Başkanı Levent Uslu ve Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, Canik Belediye Başkan İbrahim Sandıkçı’ya yürütülen sendikal faaliyetler ve 7. Dönem toplu sözleşme çalışmaları hakkında bilgiler aktardılar.

Bem Bir Sen Genel Başkanı Levent Uslu öncelikle Sandıkçı’ya yaşanan sel felaketinden ötürü geçmiş olsun dileklerini ileterek; “Sayın Başkanımıza çalışanlarının sosyal ve sendikal hakları konusunda göstermiş olduğu hassasiyetten ötürü teşekkür ediyorum. Eminim ki Canik Belediyesi en kısa sürede yaralarını saracaktır.”dedi.

Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli; “Bem Bir Sen ailesi olarak üyelerimiz Canik’te felaketin yaralarını sarmak adına yapılması her türlü çalışmanın içerisinde canla baş ile yer almakta ve Sayın Belediye Başkanımıza destek vermekteler. Üyelerimize ve tüm belediye çalışanlarımıza kolaylıklar diliyor. Sayın Başkanım İbrahim Sandıkçı Beyin şahsında tün Canik’li hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletirim.”dedi.

Canik Belediye Başkan İbrahim Sandıkçı ise ziyaretlerinden ötürü Uslu ve Gayretli’ye teşekkür ederek; “Şehrimizde yaşanan şiddetli yağışlar nedeniyle bizlere geçmiş olsun dileklerini ileten değerli misafirlerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” Dedi.

Ziyaretin sonunda Uslu ve Sandıkçı karşılıklı olarak ziyaretin anısına hediye takdiminde bulundular.

Bem Bir Sen Genel Başkanı Levent Uslu, Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra ise Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ı makamında ziyaret ederek sendikal çalışmalar hakkında istişarelerde bulundular.

Bem Bir Sen Genel Başkanı Levent Uslu ve Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’a yaşanan sel felaketinden ötürü geçmiş olsun dileklerini ileterek, sendikal çalışmalara vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür ettiler.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ise Bem-Bir-Sen Genel Başkanı levent Uslu, İl Temsilcisi Savaş Gayretli beraberindeki heyete ziyaretlerinden ve geçmiş olsun temennilerinden ötürü teşekkür etti.

Ziyaretin sonunda Uslu ve Kılıç karşılıklı olarak ziyaretin anısına hediye takdiminde bulundular.

Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli ziyaretler sonrası yapmış olduğu açıklamada Bem Bir Sen Genel Başkanı Levent Uslu’ya Samsun ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek; “Çok yoğun programlarımız nedeniyle Büyükşehir Belediyesi, Canik ve Bafra belediyelerini ziyaret etme imkanı bulduk. İnşallah Sayın Genel Başkanımızın ilimizi ziyaretinde diğer belediyelerimizi ve sendika üyelerimizi ziyaret edeceğiz. ”dedi.

YORUM YAP