DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Başkan Togar: “Tekkeköy için hayallerimiz var”

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Bizim Tekkeköy için hayallerimiz var. 250 yataklı devlet hastanemizin bakın yüzde 70’i tamamlandı. Bu ilçeye 2 fakülteyle, üniversite öğrenci yurtlarını getireceğim inşallah” dedi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Togar: “Tekkeköy için hayallerimiz var”

“Yüzde 70’i tamamlandı”

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar vatandaşlarla buluşmalarına Kibarlar Mahallesi’nde devam etti. Burada vatandaşlara hitap eden Başkan Togar, “Tekkeköy için hayalleri olacak insanların. Benim hayallerim var. 250 yataklı devlet hastanemiz 25 yıl önce hayalimdi. Bakın orada yükseliyor. Yüzde yetmişi tamamlandı. Devlet hastanemizde 1000 kişi çalışacak.  Onkoloji hastanesi var içerisinde. Hastalarımız artık bir başka yerde sıra beklemeyecek. Diyaliz hastanesi var. Köylerden oraya gidenlerin neler çektiğini biliyoruz. Yenidoğan hastanesi  ve diş hastanesi var içerisinde” diye konuştu.

“Seçimden seçime görenlerin hayalleri olmaz”

İlçeye fakülte ve üniversite öğrenci yurtları getirmeyi de istediğini söyleyen Togar, “Şimdi 2. büyük hayalim var. Bu ilçeye 2 fakülteyle, üniversite öğrenci yurtlarını getireceğim. Bacasız sanayi, bacasız fabrika dedikleri budur. Yani bütün bunlarla alakalı bir insanın hayali olur. Benim hala Tekkeköyle ilgili Kibarlar mahallemizle ilgili hayalim var. Kibarları cenazeden cenazeye seçimden seçime görenlerin hayalleri olmaz” şeklinde konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.