DOLAR31,3803% 0.46
EURO34,0663% 0.56
STERLIN39,7593% 0.5
FRANG35,5434% 0.59
ALTIN2.104,24% 2,50
BITCOIN1.967.5841.952

Başkan Deveci’den Ramazan Bayramı mesajı

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Deveci’den Ramazan Bayramı mesajı

Başkan Deveci, mesajında şu ifadelere yer verdi: 

“Kıymetli hemşerilerim,

Dostluk ve dayanışma ruhuyla bizi manevi olarak bir araya getiren; kalplerimizi sevgi, toplumumuzu da hoşgörü duygularıyla saran Ramazan ayını hep birlikte yaşadık. Maalesef, geçen Ramazan ayında olduğu gibi aile ve dost sofralarında buluşamadık, camilerimizde bir araya gelemedik. Yaşadığımız bu zor süreç, pandemiden önce ne kadar değerli anlar paylaştığımızı bize hatırlattı. İlk defa yaşadığımız tam kapanma döneminde koronavirüs önlemleri kapsamında yine fiziken birbirimizden uzağız; bu bayram da yüreklerimizde sarılmak zorundayız. 

Birlikte geçiremediğimiz, sarılamadığımız, doya doya kutlayamadığımız her bayramımızda dayanışmaya ve komşuluk hukukuna olan ihtiyacımızı yeniden hatırlıyoruz. Gelecekte yaşayacağımız güzel günlerin umudunu bir an olsun yitirmeden, koronavirüsle ilgili önlemlerimizi hiç bırakmıyoruz. Biliyoruz ki, aldığımız tedbirlerle kısa sürede bu zor günleri atlatacak, yeniden bayramlarda birlikte olacağız. Kentimizde dayanışmayı ve komşuluk hukukunu büyüttüğümüz nice bayramlarda bir arada olmak dileğiyle, Ramazan Bayramı’nın milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış ve kardeşlik getirmesini diliyorum.

Diğer yandan, Ramazan Bayramı’na ulaşmadan hemen önce Gazze’de yaşananları büyük bir üzüntüyle takip ediyoruz. Saldırılarda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyor, yaşananları kınıyorum. Bir an önce bölgeye huzur ve barışın hakim olmasını, bu şiddetin son bulmasını temenni ediyorum.” 

YORUM YAP