DOLAR31,3767% 0.01
EURO34,0915% 0.03
STERLIN39,8426% 0.15
FRANG35,5382% 0.01
ALTIN2.101,07% 0,00
BITCOIN1.983.2021.414

Başkan Demirtaş, İlçemizde İhtiyaç Sahibi Ailelerimizin Yaralarını Sarıyoruz

Alan el ile veren eli buluşturan İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi hayırseverlerin bağışladığı ihtiyaç fazlası eşyaları yenileme atölyesinde yenileyerek ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya devam ediyor. Yardımsever vatandaşlara seslenen İlkadım Belediye Başkanı NecattinDemirtaş,”Bizlere ulaştıracağınız ihtiyaç fazlası eşyalarınızı yenileyerek ihtiyaç sahibi ailelerimizin yaralarını sarıyoruz”dedi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Demirtaş, İlçemizde İhtiyaç Sahibi Ailelerimizin Yaralarını Sarıyoruz

İlkadım ilçesinde dayanışmanın da en büyük örneği sergileyen Kadın Koordinasyon Merkezi ekipleri Hürriyet ve Bahçelievler Mahallesi’nde ikamet eden ihtiyaç sahibi aileye kanepe, halı, koltuk takımı, çekyattan oluşan dış görünüşü ile tamamen yenilen eşyaları verdi.

“Hep birlikte ihtiyaç sahibi insanlarımıza ulaşalım”

Kadın Koordinasyon Merkezinde bulunan Hayır Çarşısı’nın İlkadım’da binlerce yüreğe dokunduğunu belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş” Hayır Çarşımız olarak yılın her günü ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Kadın Koordinasyon Merkezimizde görevli gönüllülerimiz, kapı kapı dolaşıpkıyafetten gıdaya, eşyadan eğitime birçok alanda ilçe halkımıza destekler veriyoruz. Bunları yaparken de en büyük güvencemiz bağışçılarımız. Bağışçılarımızın bize güvenerek getirdiklerini biz de ihtiyaç sahibi aileler ile buluşturuyoruz. Buradan seslenmek istiyorum, gelin Hayır Çarşımız aracılığıyla binlerce ihtiyaç sahibi vatandaşımıza birlikte ulaşalım” dedi.

İlkadım Belediyesi Hayır Çarşısı’na bağış yapmak isteyen vatandaşlar, 444 55 01 numaralı Çağrı Merkezi’nden Sosyal Yardım Müdürlüğümüzden Kadın Koordinasyon Merkezi Hayır Çarşısı’na ulaşarak ihtiyaç fazlası eşyaları bağışlayabilirler.

 

YORUM YAP