DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Başkan Adayı Doğan’ın Gündeminde Vezirköprü-Havza Yolu Var Halit Doğan: “Hizmet İçin Çıktık Yola”

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Vezirköprü ve Havza programlarında konuştu. Vezirköprü ve Havza yolu gündeminde olan SBB Başkan Adayı Halit Doğan, yolun en kısa kısa zamanda tamamlanacağını belirtti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Adayı Doğan’ın Gündeminde Vezirköprü-Havza Yolu Var Halit Doğan: “Hizmet İçin Çıktık Yola”

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Vezirköprü ve Havza programlarında vatandaşlarla buluştu. Başkan Adayı Doğan, “Bizim derdimiz, daha huzurlu, şehir olanaklarından herkesin faydalanabildiği, sosyal olanakları gelişmiş bir kent, bunu yapabilmek için 17 ilçemizde de aynı özveriyle çalışacağız” şeklinde konuştu.

“Tüm hemşehrilerimiz hizmetlerimizden eşit yararlanacak”

Vezirköprü ve Havza programlarında konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, “Bizimkisi hizmet seferberliği. Biz insanı merkeze alan bir anlayışla yola çıktık. İnsanlarımız mutlu olsun, hemşehrilerimiz hizmetten en üst seviyede faydalansın istiyoruz. Mahallelerimiz kazansın, Vezirköprü’müz ve Havza’mız kazansın. Biz Samsun’umuzla birlikte 17 ilçemiz için çalışıyoruz.Vezirköprü tarihi ve doğal güzellikleri ile dolu dolu bir yer. Burası turizm açısından oldukça önemli. Turizm potansiyelini arttırmak öncelikli hedefimiz. Havza ve Vezirköprü arasında insanlarımızın beklediği bir yol var bunu en kısa zamanda tamamlayarak bu ihtiyacı da gidermiş olacağız. Yine Vezirköprü’müzde ve Havza’mızda mahallelerimizin beklentilerini dinledik, taleplerini aldık. Bizim için önemli olan hemşehrilerimizin istekleri” dedi.

“Vezirköprü’müzün beklentilerini tek tek karşılayacağız”

SBB Başkan Adayı Halit Doğan, “Tarihi bedestenleri, sokakları ve birbirinden güzel yapılarıyla kendine hayran bırakan vezirlerin kenti, tarih kokan sokakları ve kültürel zenginliğiyle adından söz ettiren Vezirköprü’müzde; teşkilat üyelerimiz, ilçe başkanlarımız, STK’larımız ve hemşehrilerimizle bir araya geldik. Cumhur İttifakı AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışını; Milletvekillerimiz Sn. Orhan Kırcalı, Sn. Ersan Aksu, İl Başkanımız Sn. Mehmet Köse, MHP İl Başkanımız Sn. Burhan Mucur, Vezirköprü Belediye Başkan Adayımız Sn. Murat Gül, Vezirköprü Belediye Başkanımız Sn. İbrahim Sadık Edis ve hemşehrilerimizle birlikte gerçekleştirdik.  Vezirköprü’müzün beklediği Havza-Vezirköprü yolunun müjdesini geçtiğimiz günlerde Ulaştırma Bakanımız Sn. Abdulkadir Uraloğlu’ndan aldık. İnşallah en kısa zamanda bu yol tamamlanacak. Ardından Vezirköprü’müzün beklentilerini tek tek karşılayacağız. Biz, Samsun’umuzun ve 17 ilçemizin istek ve beklentileri doğrultusunda projelerimizi hazırlıyor, insanlarımızın fikirlerini ön planda tutuyoruz.Bizim derdimiz, daha huzurlu, şehir olanaklarından herkesin faydalanabildiği, sosyal olanakları gelişmiş bir kent, bunu yapabilmek için 17 ilçemizde de aynı özveriyle çalışacağız. Bunu da Büyükşehir olarak insanlarımız, kurum ve kuruluşlarımız ve tüm Samsun’da sağlayacağımız ahenkle gerçekleştirebiliriz” diye konuştu.

“Havza’mızı daha ileriye taşıyacağız”

Havza’da konuşan Başkan Adayı Halit Doğan, “Tarihimizin en önemli yolculuğu Kurtuluş Mücadelemizin önemli noktalarından Havza’mızda insanlarımızla buluşmak, onlarla muhabbet etmekten mutluluk duyuyoruz. AK Parti Havza İlçe Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışını; Milletvekillerimiz Sn. Orhan Kırcalı, Sn. Ersan Aksu, İl Başkanımız Sn. Mehmet Köse, MHP İl Başkanımız Sn. Burhan Mucur, Havza Belediye Başkan Adayımız Sn. Murat İkiz, Havza Belediye Başkanımız Sn. Sebahattin Özdemir ve hemşehrilerimizin katılımıyla gerçekleştirdik. Ardından STK’larımız ve hemşehrilerimizle bir araya gelerek Havza’mıza ve Samsun’umuza dair istişarelerde bulunduk.  Şifalı sularıyla sağlık turizmimize değer katan Havza’mızı daha da ileri taşımak için insanlarımızın önerilerini dinledik, çözümler ürettik, projeler tasarladık. Havza’mızın hem tarihi potansiyeli hem de şifalı suları ile kaplıca turizmini en üst seviyeye çıkaracağız. İnsanlarımızın bizden beklentileri ne diyerek tüm çalışmalarımızı ortak akılla hayata geçireceğiz. Hem Havza’mızda hem Vezirköprü’müzde hem de 17 ilçemizde birlikte daha ileri gitmek çalışacağız.  Toplumumuzun her kesimi ile bir araya gelmeye, onların fikir, düşünce ve taleplerini almaya devam edeceğiz. Samsun’umuza, 17 ilçemize ortak akılla hizmet edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.