DOLAR32,5436% 0.04
EURO35,1244% 0.17
STERLIN41,5965% 0.26
FRANG36,8040% 0
ALTIN2.432,74% 0,01
BITCOIN64.941,99-0.377

Bafra’da SDS atılan imzalara ile yenilendi

Belediyeler ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM BİR SEN) Samsun Şube Başkanlığı ve Bafra Belediyesi arasında bir süredir devam eden Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS)karşılıklı atılan imzalar ile yenilendi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bafra’da SDS atılan imzalara ile yenilendi

Sosyal Denge Sözleşmesi Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli tarafından atılan karşılıklı imzalar ile yenilendi.

İmza programında Bem Bir Sen Samsun Şube Başkan Yardımcıları Sabri Keskinoğlu ve Ahmet Ziya Aliçeşme, Bem Bir Sen Bafra Belediyesi İlçe Temsilcisi Sultan Akpınar ile ilçe temsilciliği yönetim kurulu üyeleri katıldılar.

Atılan imzaların ardından bir açıklama yapan Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli; “Memurlarımız ve sendikamız adına imkanlar dahilinde en iyi şartlar ile her zaman çalışanının yanında olduğunu gösteren Belediye Başkanımız Sayın  Hamit Kılıç’a yürekten teşekkür eder ve sözleşmemizin üyelerimize, ailelerine hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. Bizlerde Bem Bir Sen üyeleri olarak her zaman başkanımızın yanında ve halkımızın hizmetindeyiz. Samsun’da örnek bir sözleşmeye imza attık. Atılan imzalar ile yenilenen SDS memurlarımıza hayırlı ve bereketli olmasını temenni ediyorum. Sendika olarak memurlarımızın her zaman yanındayız ve yanında devam edeceğiz.” dedi.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ise; “ Her zaman imkanlarımız dahilinde tüm çalışanlarımızın yanındayız. İnşallah ilçemize ve halkımız hizmet için her zaman olduğu çalışanlarımızı ile omuz omuza çalışmalarımıza devam edeceğiz.  Sendikamıza çalışanların hakları konusunda göstermiş olduğu hassasiyetten ötürü teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. İmzaladığımız sözleşmenin çalışanlarımıza ve belediyemize hayırlı olsun.”dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.