DOLAR31,2160% 0.08
EURO33,7715% -0.12
STERLIN39,5032% 0
FRANG35,4469% 0.09
ALTIN2.033,05% 0,00
BITCOIN1.840.1004.366

Atakumlu minikler, hem eğlendi hem öğrendi 

Atakum Belediyesi ve Sabancı Vakfı iş birliğiyle hayvanları ve doğayı seven, koruyan nesiller yetiştirmek üzere 4-12 yaş arası çocuklara yönelik “Papuduk Atölyesi” gerçekleştirildi. Atölyede minikler hem eğlendi hem de öğrendi. 

Yayınlanma Tarihi : Google News
Atakumlu minikler, hem eğlendi hem öğrendi 

Atakum Belediyesi ve Sabancı Vakfı iş birliğiyle, hayvanları ve doğayı seven, koruyan nesillerin yetişmesine katkı sağlamak amacıyla Atakum Belediyesi Özgecan Kadın Danışma Merkezi’nde “Papuduk Atölyesi” gerçekleştirildi. Miniklerin eğlenerek öğrendiği atölyeye katılan Başkan Deveci de çocuklarla oyunlar oynayarak eğlenceli dakikalarına eşlik etti.

DOĞA VE HAYVANLARLA BAĞ KURDULAR 

Çocuklar için özel olarak hazırlanan ve çok sevilen bir kitap serisi olan Popuduk, içeriğinde yer alan renkli karakterler ve eğlenceli hikayelerle çocukların doğayla ve hayvanlarla daha güçlü bir bağ kurmasına yardımcı olmayı hedefliyor. Bu anlamlı etkinlik sayesinde yazarlar, çocuklarla bir araya gelerek onlara kitap serisinin mesajını ve önemini aktardı. Çeşitli oyunlarla, boyama ve drama etkinlikleriyle süslenen atölye miniklerin oldukça ilgisini çekti.

Çocukların zihinsel gelişimlerine de katkıda bulunan atölyede, minikler eğlenirken hayvanları sevme duygusunu pekiştirdi.

YORUM YAP