DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Atakum’da müzik şöleni sürüyor

Atakum Belediyesi ve Samsun Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile düzenlenen Açık Hava Tiyatro ve Konser etkinlikleri kapsamında yerel müzik toplulukları yeniden müzikseverlerle buluştu Samsunlular konserlerle keyifli vakit geçirirken sanatçıların gösterdiği sahne performansı büyük beğeni topladı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Atakum’da müzik şöleni sürüyor

Atakum Belediyesi ve Samsun Büyükşehir Belediyesi  iş birliği ile yerel müzik topluluklarına destek olmak amacıyla Çobanlı Halk İskelesi’nde gerçekleştirilen Açık Hava Tiyatro ve Konser etkinlikleri kapsamında yerel müzik toplulukları 2 Oda 1 Salon,Yiğidolar, Grup Vals ve Random ile şarkıcı Esra Ağçe sahne aldı. Yurttaşlar, sahilde keyifli vakit geçirirken müzik ziyafeti yaşadı.   

ATAKUMLULARIN KONSER KEYFİ

Konserler dizisinin bu ayağında ilk olarak yerel müzik grubu 2 Oda 1 Salon ve şarkıcı Esra Ağçe sahne alırken sonraki gün ise Yiğidolar, Random ve Grup Vals performans sergiledi. Atakumlular, sanatçıların seslendirdiği rocktan popa değişik tarzdaki şarkılarla adeta müzik şöleni ümraniye escort yaşadı. Seyircilerin şarkılara eşlik ettiği konserlerde sanatçıların sahne performansı büyük beğeni aldı.

SEFO, AÇIK HAVA SAHNESİNDE

Çobanlı Halk İskelesi’ndeki açık hava sahnesinin bir sonraki konuğu ise genç kuşağın sesi, şarkıları dinlenme rekorları kıran Sefo olacak. Sefo rüzgarının Atakum’da eseceği konser 31 Ağustos’ta saat 20.00’de gerçekleşecek.

YORUM YAP