DOLAR32,8425% 0.05
EURO35,1743% -0.16
STERLIN41,5836% -0.28
FRANG36,8324% 0
ALTIN2.492,37% 0,10
BITCOIN64.779,81-0.225

Atakum Belediyesi 1 Nisan’dan itibaren karınca gibi çalışacak!

AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı, İshak Taşçı, mahalle ve esnaf ziyaretleriyle vatandaşların sorunlarını dinliyor.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Atakum Belediyesi 1 Nisan’dan itibaren karınca gibi çalışacak!
Taşçı, geçmiş tecrübesiyle Atakum’u daha iyi bir hizmet anlayışıyla buluşturarak, seçimlerin hemen ertesinde kapsamlı bir hizmet atağına başlayacaklarını söyledi. 

 

ATAKUM YENİDEN CAZİBE MERKEZİ OLACAK

Atakum Belediyesi’nin önceki dönem başkanı İshak Taşçı, ilçeye dair sorunları yerinde tespit etmek ve vatandaşların beklentilerini doğrudan dinlemek amacıyla esnaf ziyaretleri ve mahalle buluşmalarını sürdürüyor. Geçmişte gösterdiği başarılı performans ve birikimiyle bilinen İshak Taşçı, “Hemşehrilerimizin samimiyeti, teveccühü ve desteği bize her zaman güç veriyor. Atakum’un yarınlarını hep beraber şekillendireceğiz. İlçemize kazandırdığımız onlarca yatırım 5 yılda heba edilmiş. Hemşehrilerimiz de her şeyin farkında. Atakum’un imajını hep birlikte yeniden düzelteceğiz. Tüm Türkiye’nin cazibe merkezi haline yeniden getireceğiz” dedi. 

 

ATAKUMLULAR MEMNUN DEĞİL

Esnaf ziyaretlerinde Atakumlularla birebir iletişim kuran AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Taşçı, vatandaşların günlük sorunlarını dinleyerek çözüm noktasında adımlar atmaya hazır olduğunu belirtti. Kendisini “Atakum’u yeniden inşa etme” hedefiyle göreve hazırlayan Taşçı, “Atakum halkı kendisine reva görülen belediyecilik anlayışından hiç memnun değil. Geçen dönem ilçemizi örnek bir belediyecilik anlayışıyla nasıl ileriye taşıdıysak, 31 Mart’tan itibaren hızla eski günlerimize döndüreceğiz. Eğitim, kültür ve gençlik alanlarında yapılacak projelerle Atakum’u daha yaşanabilir bir kent haline getireceğiz. Atakum’u hak ettiği hizmet anlayışıyla buluşturma konusunda kararlıyız” ifadelerini kullandı. 

YORUM YAP