DOLAR32,8425% 0.05
EURO35,1743% -0.16
STERLIN41,5836% -0.28
FRANG36,8324% 0
ALTIN2.492,37% 0,10
BITCOIN64.779,81-0.225

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, 2023 Yılı Değerlendirmesi ve 2024’e Dair Umutlarını Paylaştı

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Deveci, mesajında geçtiğimiz yılı değerlendirirken, 2023’ün hem bilimsel ve teknolojik gelişmelerle hem de demokratik haklar için verilen mücadelelerle dolu bir yıl olduğunu vurguladı. Başkan, aynı zamanda küresel ısınma, sel, yangın, savaş ve doğal afetlerle mücadele ettiğimiz bir yılın ardında bırakıldığını ifade etti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, 2023 Yılı Değerlendirmesi ve 2024’e Dair Umutlarını Paylaştı

Başkan Deveci, özellikle 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen depremin 13 ilimizi etkilediği üzücü olaya dikkat çekti. Depremin ardından Atakum’un sergilediği dayanışma ruhunun, umudu ve birbirine kenetlenmeyi hatırlattığını belirtti.

Cumhuriyetin 100. yıl dönümünde ise Atakum’da çeşitli etkinliklerle bayram coşkusunu yaşattıklarını dile getiren Başkan, Cumhuriyet Yürüyüşü’nden konserlere, söyleşilere ve fotoğraf sergilerine kadar geniş bir katılım sağlandığını ifade etti.

Yeni yılda, değişen şartlara ve gelişmelere uyum sağlama zorunluluğuna değinen Başkan Deveci, bu dönemde herkese önemli görevler düştüğünü belirtti. Gençlerin ve çocukların aydınlık geleceği için dayanışma projelerine odaklanacaklarını söyleyen Başkan, projelerinin her kesimden, her yaş grubundan vatandaşa hitap etmesine özel bir önem verdiklerini vurguladı.

Atakum Belediyesi olarak gerçekleştirdikleri her projenin sadece Atakum için değil, aynı zamanda Samsun ve Türkiye için önemli adımlar olduğunu söyleyen Başkan Deveci, çalışmalarını bilimsel temellere dayalı, çağdaş, sosyal hukuk devletinin gerekliliklerini gözeterek gerçekleştireceklerini ifade etti. Başkan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün belirttiği gibi Atakum’u en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceklerini belirtti.

Mesajını olumlu bir dilek ve temenniyle tamamlayan Başkan Deveci, 2024’ün, dayanışmayı daha da artırarak, sağlık, mutluluk ve refah dolu güzel anılarla dolu bir yıl olmasını diledi.

YORUM YAP