DOLAR31,1321% 0.08
EURO33,8314% 0.06
STERLIN39,5105% 0.04
FRANG35,3805% 0.09
ALTIN2.033,43% 0,07
BITCOIN1.707.0594.839

akırköy Belediyesi Spor İşleri Müdürü ve ATA Spor Kulübü Başkanı Sait Babaoğlu Havza Belediyesini ziyaret etti.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafından verilen Türkiye Fair Play Ödüllerinde, Sportif fair play kariyer dalında şeref diploması ödülünü alan Aslen Havzalı olan Bakırköy Belediyesi Spor İşleri Müdürü ve ATA Spor Kulübü Başkanı Sait Babaoğlu’da Havza Belediyesini ziyaret etti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
akırköy Belediyesi Spor İşleri Müdürü ve ATA Spor Kulübü Başkanı Sait Babaoğlu Havza Belediyesini ziyaret etti.

Havza Belediye Başkanvekili Hayrettin Şahin ile makamında görüştü.

Havza Belediye Başkanvekili Hayrettin Şahin; “Değerli hemşerimizi kutlarız, kendisi Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafından verilen önemli bir ödüle layık görülmüş spor insanıdır. İlçemize yaşattığı gurur ve ziyaretlerinden ötürü kendisini kutlarım” dedi.

Sait Babaoğlu; “Havza’nın Cevizlik köyünün yollarındaki koşuşturmaların önce sporculuğa sonra spor insanlığına gelişimin özel bir yeri böyle bir ödülü almak. Havzalı olarak bir Cevizlik köyünden birisi olarak bir eğitimci olarak bizi çok gururlandırdı. Değerli Havzalı hemşerilerimize ve bize iyi niyet temennisinde bulunan herkese teşekkür eder saygılar sunarım” dedi.

Ziyaret sonunda Bakırköy Belediyesi Spor İşleri Müdürü ve ATA Spor Kulübü Başkanı Sait Babaoğlu yazmış olduğu bir kitabı imzalayarak, belediye başkanvekili Hayrettin Şahin’e hediye etti.

Sait Babaoğlu, Öğretmen kökenli (Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü” mezunu. Öğretmenliğinin yanı sıra yüzme, paletli yüzme, milli takım antrenörlüğü görevlerinde de bulundu. 20 yıl Ataspor Kulübü Başkanlığını yapan Babaoğlu, bir dönem spor yazarlığı da yapmıştır. Yayınlanmış 2 kitabı bulunan Babaoğlu Halen Bakırköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü görevini yürütüyor.

YORUM YAP