DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

AK Parti’nin Büyükşehir Adayı Doğan MHP’yi ziyaret etti

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
AK Parti’nin Büyükşehir Adayı Doğan MHP’yi ziyaret etti

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, MHP Samsun İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Ziyarette, MHP İl Başkanı Burhan Mucur, AK Parti İl Başkanı Mehmet Köse ve MHP teşkilat mensupları yer aldı.

18 BELEDİYE İÇİN SÖZ VERDİK

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkan Burhan Mucur, Cumhur İttifakı, ‘önce ülkem ve milletim’ anlayışının siyasi temsil makamıdır, siyasi ahlak ve erdemin simgesidir, milletimizin ruh kökünden doğmuş, kutlu iradesiyle doğrulmuş, istikbal ve istiklal hedefleriyle devleşmiş Türkiye’nin güvencesi, milli bekamızın yılmaz bekçisi olmuştur.

Cumhur İttifakı kararını vermiş, mutabakata varmış, 31 Mart 2024 tarihi için yola koyulmuştur. Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Halit Doğan’dır.

Sen ben yok biz var Cumhur ittifakı olarak 17 ilçe ve Büyükşehir’e talibiz.

İlk önce Liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye, İstanbul’da gerçekleşen aday tanıtım toplantısında ise Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a 18 Belediye için söz verdik.

EMANETİ ALNIMIZIN AKIYLA GÖTÜRECEĞİZ

Ak Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, 2016’daki Yeni Kapı mitingiyle başlayan akdin Türkiye’nin liderlik yolunda önemli bir adımı olduğunu ifade etti. Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ın aday olarak belirlenmesinin, Cumhur İttifakı’nın Samsun’da üst düzeyde başarı elde etmesi için kritik bir adım olduğu belirtildi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin bu süreci birlik ve beraberlik içinde kabul ettiği ve kararlılıkla hareket ettiğini vurguladı. Teşkilatlara ve Ülkücü kardeşlere teşekkür ederek, seçim sürecinde gece gündüz bir arada olma ve 17 ilçe ile büyükşehirde rekor oylarla kazanıp sonucu hem Cumhurbaşkanımıza hem de Devlet Bahçeli’ye buradan emaneti alnımızın akıyla götüreceğiz inşallah.

HALİT DOĞAN’DAN BİRLİKTELİK MESAJI

Cumhur İttifakı’nın birlik ve beraberlik içerisinde seçim sürecini geçireceğini söyleyen AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, “Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti teşkilatlarıyla ve yine partilerden bağımsız olarak bizi seven, sürece gönül veren, gençliğimizde yanımızda olmayı arzu eden herkesle beraber bu süreci başarıyla inşallah neticelendiririz. Samsun Karadeniz’in incisi çok güzel bir şehir. Samsun insanların Ankara’dan gelirken denizi gördüğünde oh dediği bir şehir. 19 Mayıs 1919’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Anadolu’da kurtuluş meşalesini yakmak üzere ayak bastığı şehir. Tabi bunlar Samsun’un önemini, kıymetini, tarihsel gelişimini etkileyen şeyler. Hiçbir şekilde ayrım gözetmeden, Samsun’umuzun tamamını kucaklayarak, en garibinden en zenginine bu şehre hizmet eden herkese, bu şehirde ekmek yiyen herkese hizmetkar olmak üzere yola çıkıyoruz” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.