DOLAR32,5442% 0.05
EURO35,1183% 0.21
STERLIN41,5238% 0.15
FRANG36,8189% 0.05
ALTIN2.436,04% 0,14
BITCOIN65.009,53-0.313

AK Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul’a coşkulu karşılama

AK Parti’den Terme Belediye Başkanı adayı olarak gösterilen Şenol Kul, tanıtım toplantısı sonrasında ilçe girişinde meşalelerin eşliğinde coşkulu şekilde karşılandı. Terme’ye vizyon katmak için yola çıktıklarını söyleyen Başkan Kul, kalabalığa yaptığı konuşmada, “Biz sadece Cumhur ittifakının değil, bütün Termeli hemşehrilerimizin oylarına talibiz” dedi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
AK Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul’a coşkulu karşılama

AK Parti’nin Samsun’un Terme ilçesi Belediye Başkan adayı olarak açıkladığı Şenol Kul, tanıtım toplantısında büyük ilgi gördü. 5 yıl aradan sonra halkın teveccühü ve partisinin aday göstermesiyle siyaset arenasına geri dönen Şenol Kul, tanıtım toplantısı sonrasında gazetecilere yaptığı açıklamada, Terme’ye vizyon katmak, Terme’nin Samsun’un gülen yüzü, Karadeniz’in parlayan yıldızı yapmak için yola çıktıklarını belirterek, “Biz sadece Cumhur ittifakının değil, bütün Termeli hemşehrilerimizin oylarına talibiz” dedi.

TERME İÇİN BİZE UYKU YOK

Birlik ve beraberlik içerisinde Terme’nin hak ettiği yere getirmek için bugünden itibaren ‘Bize uyku yok’ diyen Başkan adayı Şenol Kul, tarihi sorumluluğun farkında olduğunu belirterek, “Terme’ye yeni bir sayfayla geliyoruz. Ben Ankara’dan  gelirken Terme’ye umut getirdim, sevgi getirdim, vizyon getirdim ama  en önemlisi cebimde beyaz bir kağıtla geldim. Biz geçmişe takılmayacağız, ders alacağız ama geleceğe dönük olarak Terme’yi hak ettiği yere  getireceğiz. Herkesin desteğin ihtiyacımız var” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN ALİ KILIÇ’A TEŞEKKÜR

Terme’nin hak ettiği yere en kısa sürede geleceğini dile getiren AK Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul, mevcut Belediye Başkanı Ali Kılıç ve diğer adaylara da teşekkür etti ve “Biz bugünden itibaren hep beraberiz. Ali başkanın başlattığı projelerin takip çisiyiz, sonuna kadar yerine getireceğiz, varsa geçmişten gelen eksiklikler biz bunu tamamlayacağız. Aldığımız bayrağı daha yüksek yerlere çıkartacağız ki bizden sonra gelenler de daha yükseğe  çıkarsınlar” diye konuştu.

MEŞALELER EŞLİĞİNDE KARŞILANDI

Tanıtım toplantısı sonrasında  araç konvoyu eşliğinde Terme ilçesine hareket eden Şenol Kul, ilçe girişinde yoğun kalabalık tarafından karşılandı. Meşaleler yakılarak davul zurna eşliğinde karşılanan AK Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul, Burada coşkulu kalabalığa yaptığı konuşmada, “Hepinize müteşekkirim.  Bizlerin bir derdi var, o da daha güzel bir Terme sevdası. Yaptığımız mücadelenin lokomotifi bu ilçeye duyduğumuz sevda. Biz bu sevdayı birlikte büyüteceğiz. Bizim işimiz belediyecilik, biz bunu bizlere her alanda yol gösterici olan Sayın Cumhurbaşkanımızdan öğrendik” dedi.

USTALIK DÖNEMİNE GİRDİK

Çıraklık, kalfalıktan sonra ustalık döneminde Terme’nin daha farklı olacağını dile getiren Şenol Kul, “Başkanlığım döneminde ilçemizde birçok yeniliğin öncüsü olduk, hizmet alanımızı ilçemizin her noktasına taşıdık ve çok sayıda projenin mimarı olduk. Mevcut belediye başkanımız Sayın Ali Kılıç bizden aldığı bayrağı taşıdı, ilçemize en iyi şekilde hizmet etti. Bayrağı yeniden devralmaya ve daha güzel bir Terme için ustalıkla çalışmak için hazırız. Bizi bu süreçte güçlü tutacak olan davamıza olan inancımız, birlik ve beraberliğimiz olacaktır. Hep birlikte Terme için çalışacağız” ifadelerini kullandı

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.