DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Ak Parti Samsun Milletvekili Kırcalı Havza’dan Havza Ziyareti

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı Havza’da havza’yı ziyaret ederek bir dizi ziyaret ve inceleme gerçekleştirdi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ak Parti Samsun Milletvekili Kırcalı Havza’dan Havza Ziyareti

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı’nın programı Havza Öğretmen Evinde düzenlenen program ile başladı. Burada düzenlenen programda Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, Yönetim Kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri ve belediye meclis üyeleri ile bir araya geldi.

Burada konuşan Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan Kırcalı’ya; “Sahada olan çalışmalarımızda milletvekillerimizi yanımızda görmek bizlere güç katıyor. Sayın Milletvekilimiz her zaman bizimle ve ilçemiz için en az bizim kadar emek veren bir isim. Kendisine bizlere vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür ediyorum.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “ Ne zaman Ankara’ya gitsek bizi güler yüzü ve samimiyeti ile karşılayan ve her işimizde bizlere yardımcı olan Sayın Kırcalı’ya Havza ve Havzalılar adına teşekkür ediyorum. Havza olarak 2023 hedeflerimize ulaşmak için çalışıyorum.”dedi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı; “Biz güçlü bir ülkeyiz. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere güçlü Türkiye için çalışmaktayız.” Dedi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ve beraberindekiler daha sonra Havza Buğday Pazarını ziyaret ederek burada esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldiler.

Havza Buğday Pazarı Derneği Başkanı Sencer Gedik’in eşlik ettiği ziyarette Kırcalı Havza’nın tarımsal anlamda bölgede söz sahibi bir ilçe olduğunu ifade ederek; “Üreten ve ülkemize hizmet eden çiftçimizin her zaman yanındayız. Çiftçilerimizden gelen talepleri ilgili mercilere ulaştırmak bizlerin asli görevi.”dedi.

Milletvekili Kırcalı ve beraberindekiler daha sonra Ak Parti Kadın Kolları Mahalle Başkanları Toplantısına katıldılar. Kırcalı yapmış olduğu konuşmada; “Sayın Cumhurbaşkanımızın omzundan bir zerrede olsa yük alan siz değerli uç beylerimizi tebrik ediyorum. Bizim için kadınlarımız çok önemli. İnşallah hep birlikte hedeflerimize ulaşmak için çalışacağız.” Dedi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı toplantı sonrası Havza Belediyesi, Havza Milli Eğitim Müdürlüğü ve Havza Gençlik Hizmetleri İlçe Müdürlüğü tarafından açılan yaz spor okullarını ziyaret ederek kurslara devam eden çocuklar, gençler ve aileleri ile sohbet etti Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun’dan bilgiler aldı. 

Kırcalı spor etkinliklerine katılarak ok attı ve basketbol oynadı 

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı spor kurslarına devam eden kursiyer ve ailelerini tebrik ederek; “Bilgisayar ve tabletten uzak kalarak burada spor yapan gençlerimizi ve onları buralara yönlendiren ailelerini tebrik ediyorum. İnşallah Havza’da yapılacak yüzme havuzu ve yeni kapalı spor salonu ile gençlerimize daha güzel imkanlar sağlayacağız. ” Dedi.

Kırcalı ve beraberindekiler Havza programı kapsamında kırsal mahalleleri ziyaret ettiler.

Ziyaretler kapsamında Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı Gidirli, Çiftlik, Çakıralan, Karahalil, Çamyatağı ve Bekdiğin mahallelerini ziyaret etti.

Milletvekili Kırcalı  Gidirli, Çakıralan ve Çamyatağı Mahallelerinde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan sentetik çim sahaları inceledi.

Kırcalı ve beraberindekiler mahalle ziyaretlerinde mahalle muhtarları ve sakinleri ile bir araya gelerek sohbet ettiler.

Kırcalı Havza’da 4 kırsal mahalleye daha sentetik çim saha yapılacağını belirterek; “Allah’a şükürler olsun. 7’den 70’e tüm halkımıza hizmet edecek yatırımlar ve çalışmalar yapmaktayız. Gençlerimiz bizler için önemli. Yapılan tüm hizmetler halkımız için. İnşallah Havza OSB hızlı bir şekilde doluyor. Gençlerimizin gurbete çıkmadan iş bulacağı bir Havza için çalışıyoruz. Havza’da birlik ve beraberlik örnek gösterilecek seviyede bu birliktelik sizlere hizmet olarak yansıyor. Allah bu birlik ve beraberliği bozmasın.  Bizler biliyoruz sizler her zaman Sayın Cumhurbaşkanımızın yanındasınız. Güçlü Türkiye için hep birlikte Sayın Cumhurbaşkanımıza destek vermeye devam edeceğiz.”dedi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı mahalle ziyaretleri kapsamında mahalle sakinlerine kendi elleri ile semaver çayı ikram etti. Gençler ile futbol oynadı.

YORUM YAP