DOLAR31,3820% 0.45
EURO34,0727% 0.53
STERLIN39,7995% 0.53
FRANG35,5400% 0.56
ALTIN2.102,95% 2,44
BITCOIN1.983.8731.674

Ak Parti Samsun Milletvekili Kırcalı Havza’da sanayi esnafını ziyaret etti

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Ak Parti Samsun Milletvekili Kırcalı Havza’da sanayi esnafını ziyaret etti

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı bir Havza’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Milletvekili Kırcalı Havza’da sanayi sitesini ziyaret etti.

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı Havza programı kapsamında ilk olarak Ak Parti Havza İlçe Başkanlığını ziyaret ederek burada Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, ilçe yönetim kurulu, kadın ve gençlik kolları ile partililer ile bir araya geldi.

Milletvekili Kırcalı daha sonra ise ilçe merkezinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlar ile sohbet ettikten sonra MHP Havza İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Burada MHP Havza İlçe Başkanı Ferhat Gültekin ve MHP İlçe yönetimi ile bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

MHP Havza İlçe Başkanı Ferhat Gültekin yapmış olduğu konuşmada ziyaretlerinden ötürü Kırcalı ve beraberindeki Ak Parti heyetine teşekkür ederek; “Cumhur İttifakının ortağı olarak üzerimize düşeni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. 2023 seçimlerinin önemini biliyoruz ve çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam ediyoruz.” Dedi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ise birlik ve beraberliğinin önemine dikkat çekerek; “ Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bir zamanda halkımızın da talepleri ile oluşan Cumhur İttifakı bu ülkenin geleceği için çalışmaktadır. Türkiye’nin güvencesi Cumhur İttifakı, Aziz milletimizin teveccühüyle 2023’e emin adımlarla yürümekteyiz.” Dedi.

Milletvekili Kırcalı ve beraberindekiler daha sonra Havza Küçük Sanayi Sitesini ziyaret ederek burada esnaflar ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Sanayi ziyaretinde Milletvekili Kırcalı’ya sanayi sitesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktaran Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Sanayi sitesinde yol ve yağmur suyu hattı çalışmalarını Samsun Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte çözüme kavuşturarak burada ki esnaflarımızı büyük bir sıkıntıdan kurtardık. Havza Belediyesi olarak halkımız için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ise ilçe teşkilatı olarak her zaman sanayi esnafı temas halinde olduklarını belirterek; “2023 seçimi için başlamış olduğumuz çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam ediyoruz. Ülkemizin daha güçlü olması için 2023 hedeflerimize emin adımlar ile yürümekteyiz” dedi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı yapmış olduğu ziyaretlerde 2023 hedeflerimiz doğrultusunda durmadan yorulmadan çalıştıklarını belirterek; “Türkiye’nin istikrarı, büyümesi, barışı ve huzuru; iş gücü ve üretimiyle, ortaya koyduğu ekonomik değerlerle doğru orantılıdır. Sanayicilerimize, esnafımıza ve çalışan her bir işçimize emekleri için teşekkür ediyorum.” Dedi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı’ya sanayi esnafı ziyaretlerinde Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, Havza Madeni İşler Esnaf Odası Başkanı Cesur Şahin eşlik ettiler.

Milletvekili Kırcalı sanayi sitesi sonrası Havza Belediye eski meclisi üyesi Ak Parti Memduhiye Mahallesi Başkanı Seyit Ahmet Ön’ü iş yerinde ziyaret ettiler.

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ve beraberindekiler son olarak Ortaklar Mahallesinde trafik kazasında hayatını kaybeden İsmail Tural’ın babası Hacı Yunus Tural’a ve üzücü bir kaza sonucu hayatını kaybeden Ayşenur Tural’ın babası Mikail Tural’ı ziyaret ederek taziyelerini iletti.

YORUM YAP