DOLAR32,2092% 0.08
EURO34,9614% 0.26
STERLIN40,9808% 0.06
FRANG35,2244% 0.26
ALTIN2.427,81% -1,38
BITCOIN67.930,00-3.695

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı İkiz destek turlarına devam ediyor

Ak Partinin kurulduğu günden bu yana çeşitli kademelerinde görev yapan ve 15 yıl Havza Belediye Başkanlığı görevi yaptıktan sonra Ak Parti’de Milletvekili Aday Adayı olan Murat İkiz destek çalışmalarına turlarına ara vermeden devam ediyor.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ak Parti Milletvekili Aday Adayı İkiz destek turlarına devam ediyor

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Murat İkiz Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Tanıtım Toplantısına katıldıktan sonra Samsun Kavak Dernekler Federasyonu (KADEF)Başkanı Bayram Erişgin ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek bir görüştü.

Daha Sonra Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu makamında ziyaret eden Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Murat İkiz ve Belediye Başkanı Sarıcaoğlu bir süre sohbet ederek istişarelerde bulundular.

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Murat İkiz daha sonra Ak Parti Kavak İlçe Başkanlığını ziyaret ederek burada Ak Parti Kavak İlçe Başkanı  Onur Bakır, yönetimi, kadın ve gençlik kolları başkanları ile eski Samsun Ak Parti İle Başkanı Ersan Aksu ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir bir araya geldi.

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Murat İkiz ziyaretlerde yapmış olduğu konuşmalarda Samsunun Karadeniz’in en büyük ili olduğunu belirterek; “Samsun Havayolu, denizyolu, ve karayolu ulaşımında geçiş güzergahında yer alması ve jeopolitik bir il olması nedeniyle önemli bir kent. Biz de bunun farkında ve bilincindeyiz. Kalkınma hamlelerimiz arasında Samsun’un bu jeopolitik yapısını dikkate alarak, kentimizin daha da gelişmesi için çalışmalar yaparak projelerimizi gerçekleştirmek istiyoruz. Gelişen ve büyüyen ülkemize hizmet etmek ve katkı sunmak, bunu yaparken bir taraftan da Samsun’umuzu kalkındırmak için çalışacağım. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın göstermiş olduğu hedeflere ulaşmak ve davamıza hizmet için adayım.” dedi.

YORUM YAP