DOLAR32,8344% 0.06
EURO35,2769% 0.08
STERLIN41,6615% -0.14
FRANG36,8387% 0.03
ALTIN2.491,52% 0,07
BITCOIN64.808,01-0.498

Ak Parti Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den kırsal mahalle ziyaret

Seçim çalışmalarına devam eden Ak Parti Havza Belediye Başkan Adayı Murat İkiz çalışmalar kapsamında kırsal mahalleleri ziyaret etti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ak Parti Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den kırsal mahalle ziyaret

Çiftlik, Dereköy ve Mısmılağaç Mahallelerini ziyaret eden Ak Parti Havza Belediye Başkan Adayı Murat İkiz’e Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Kurkmazlı, Ak Parti Havza Gençlik Kolları Başkanı Kadircan Şenkal ve ilçe yöneticileri eşlik ettiler.

Ak Parti Havza Belediye Başkan Adayı Avukat Murat İkiz mahallelerde yapmış olduğu konuşmalarda Ak Partinin kurulduğu günden bu yana bir mensubu olmaktan dolayı her zaman gurur duyduğunu belirten Ak Parti Havza Belediye Başkan Adayı Murat İkiz üstlenmiş olduğu sorumluluğun bilincinde olduğunu belirterek; “ 15 yıl boyunca kesintisiz olarak yürütmüş olduğum Havza Belediye Başkanlığı görevini yeniden devralmak ve Havza’yı daha güzel ve yaşanabilir şehir yapmak için çalışacağım. Bu bir hizmet yarışı ve 5 yıl önce Değerli kardeşim Havza Belediye Başkanımız Sayın Sebahattin Özdemir’e devrettiğimiz hizmet bayrağını yeniden teslim almanın gururunu yaşıyorum. Belediye Başkanımız Sayın Sebahattin Özdemir’e ilçemize vermiş olduğu hizmetler için teşekkür ediyorum. İnşallah hayata geçireceğimiz projeler Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde Türkiye Yüzyılı Vizyonumuz kapsamında Havzamızı Sanayi ve turizm şehir yapmanın gayreti ile çalışacağız.”dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Kurkmazlı ise 31 Martta Cumhur İttifakı olarak büyük bir zafere daha imza atacaklarını belirtti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.